NXP256HD 1.48

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od jerry00 »

Já si myslím, že nejdůležitější je továrko a nepoužít zálohu ze staršího software. Pokud se tak učiní, tak se z nového fw stane paskvil, protože v NPX se zálohuje nastavení celého systémového nastvení (na jako jinde, že si zálohujete jen kanály a tranďáky, nebo jen klíče atd). Zálohy se dají použít na blízké fw, kdy nedošlo k velkým, zásadním změnám. Bohužel 46 i 48 nejsou z těchto. Já to zjistil na grafice, kdy v novém fw bylo rozhraní( a tedy asi i funkce) z toho starého. Po továrku a přeskenování se mi tam objevily položky, které tam před továrkem nebyly. Další věc je to, že často je po aktivaci karty musí znovu naskenovat satelit, jinak budou stanice kódované. Někdy dokonce, když tam dám jinou kartu tak to samé.
PS: tohle jsou mé zkušenosti- ne žádné dogma. Když od NXP nic nechci, tak mě nechá žít. Občas zamrzne, nebo bootuje na některém kanále. Ale proti mé záloze-Vitaminu- je to ZLATÝ stb. :88:


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od tras »

Nad novým scanovaním som rozmýšľal už aj ja ale pri žiadnom FW nebolo o tom upozornenie tvorcu FW ani dovozcu.Tento prijímač sa dostal do zlého svetla a dovozca ho asi necháva tam kde je. Kde je jeho potenciál zo začiatku predaja?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
daja40

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od daja40 »

Kdyby šlo alespoň to co má a hlavně spolehlivě :mad: . Třeba někdy půjde, ale asi ne :51:


5007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 13 úno 2011, 13:31

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od 5007 »

Moje zkušenost. Mám fw 1.48, kartu starší cslink (gital). Zápisy mi přichází na 100% v uni čtečce.Tak do dvou minut po objednání placené nabídky (např. mých 6). A b.....r je taky 100% na on funkční. Tady jsem zcela spokojen. :87:

Ošem můj problém v této čtečce je se základní nabídkou (čt, nova, prima - prostě všech mimo volných programů). Na ty mi zápis nepřichází (samozřejmě b.....r off) a nic nepomůže - musím dát kartu do čtečky (mascom irdeto/cryptoworks), kterou mám osazenou jinou kartou, nebo úplně do jiného satelitu. A teď babo raď. :51:

Až bude čas zkusím znovu továrko, firmvare, proskenovat družice-nevracet zálohu. Jenže mám motor a těch satelitů je tolik na obloze, že u toho asi zdechnu. Potom budu docela dlouho čekat, než dojde např. u novy cinemy k obnovení klíčů. Nyní je u tohoto programu zápis do 31.12.11-1.1.12 přestane fungovat-kódováno. A tak je to se všemi ostatními programy v základní nabídce, u kterých je konec zápisu pozdějšího data. Fw jsem samozřejmě měnil. Takto to mám od počátku.

Je mi zcela jasno, že pokud se vykašlu na kartu a použiji "jiných vymožeností" tohoto satelitu, tak mi poběží programy i bez karty, ale...? Prostě spolehnout 100% se na tyto vychytávky nedá, i když je také samozřejmě testuji. :46:


Dreamsky NXP256HD
motor SG2100 USALS 75E-30W, Al MASCOM

koníček - montáže kámošům zdarma, ale manželka je na mrtvici - já v pohodě
Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od tras »

Skúsil som dnes po továrenskom nastavení v FW 1.48 nanovo naladiť jednu družicu a funkčnosť youtube.Po továrku som nastavoval prijímač ako ma viedol , čiže som potvdzoval jazykové nastavenia "slovenskému", "slovenky" (to nie sú preklepy), v USALS som zadal svoju pozíciu a dal prehľadať jednu družicu.Našlo mi všetko čo bolo na TP ktoré obsahoval FW 1.48, bolo však treba doplniť chýbajúce TP a keĎ že nechcelo sa mi ich dopisovať tak som dal prehľadať pozíciu na slepo. Našlo mi viac TP ale žiadnu stanicu a ani tie čo som naladil pri prvom hľadaní, čiže som nemal už žiadne stanice. Zistil som že sa moja poloha v nastavení USALS prepísala na pôvodnú z FW 1.48, skúsil som youtube ale reboot ako pri mojom settingu. Zopakoval som zase továrko, nastavenie a ladenie 3 krát až potom ostala poloha uložená, nemal som nikdy zapnutý patch. Hľadal som pozitíva nanovo naladenia v novom FW ale nenašiel som nič okrem zadávania 0000 v menu pri prvých troch položkách. Po roku nádejí je to bieda, plne funkčná nie je ani jedna mediálna položka.
Poprosil by som dovozcu či by nebol taký dobrí a nepozrel sa po možnosti použiť v Dreamsky 256 nxp iný- alternatívny FW, napríklad Tiger 6000.


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
misiaczek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 01 led 2011, 23:13

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od misiaczek »

Hi,

I just upgraded fw from version 1.31 to 1.48.
On fta channels it works fine, but when I want to watch scrambled channel there is a big problem.
I'm using internal card reader.
When I switch to scrambled channel, for 2-3 seconds it's ok, then "bit error detected" message pops up on the screen, and then after a while stb hangs.

How can I solve the issue?

Please help.

Regards,
Misiaczek


Uživatelský avatar
AB DSR-322
Nováček
Nováček
Příspěvky: 163
Registrován: 28 led 2010, 19:36
Bydliště: cz/sk
Kontaktovat uživatele:

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od AB DSR-322 »

Well bite set caid card what do you use to be a priority list will help me do it too. :arrow:


Dreamsky NXP256HD
HD BOX FS-9105+
Becher
Nováček
Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 13 zář 2011, 14:55

ted SPOKOJENOST

Příspěvek od Becher »

nedávno jsem nahrál origo 1.11 pak 1.38 a nakonec 1.48 . bohužel pokud pro mně nepochopitelném sledu zmačkl F1+ 345 pak F1+456

tak bud klíče nebo jen gshare ale pokud oboje tak na Francouzích se kousnul a jen Bootoval a b... dokud jsem ho nevypl.
A taky občas zamrzl.
ALE TED asi aby mě udělal radost tak jede HURÁ hurá.Nezamrzá ,nebotuje jen u některých kanálů se seká obraz ale to je patrně věc gshare.
JIŽ UŽ NIC NEMAČKÁM ( F1+345 , 456 A ANI NEBUDU,opět bych si to rohodil .Mám seting zálohu na flešce a pokud by se mě to opět rohodilo jen ho nahraji a koukám.
Pokud chce někdo skusit seting tady je snad u někoho komu to blblo a nemohl to sladit tak jako já to vyřeší.

19+13+23+4,8+28 a zb čast usals :D
nxpHD_CXDatabaseV1.00_15.sdx
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


hdbox FS-9105 +HD PVR fw 2.11.90 + DREAMSKY NXP 256 HD fw 1.60 - parabola 85 multifocus 28.2°E + 23.5°E + 13.0°E + 4.8°E + diseq 8/1 goto mm switch EMP+ motor 90stab HH ,karta skylink ICE
Uživatelský avatar
pablo64
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 14 lis 2010, 13:20

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od pablo64 »

Ten seeting je z v 1.48 , ked som dobre pochopil ??
dik


VU+ ZERO
Dreamsky NXP256 HD,
daja40

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od daja40 »

Taky by mě to zajímalo.


Becher
Nováček
Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 13 zář 2011, 14:55

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od Becher »

ano 1.48


hdbox FS-9105 +HD PVR fw 2.11.90 + DREAMSKY NXP 256 HD fw 1.60 - parabola 85 multifocus 28.2°E + 23.5°E + 13.0°E + 4.8°E + diseq 8/1 goto mm switch EMP+ motor 90stab HH ,karta skylink ICE
caspr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 20 zář 2011, 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od caspr »

Zdravím , jsem na 1.42 a jsem na 75 procent spokojený , nemám kartu jedu na GS , jen mě štve že kolem 22hod to vytuhne , ted je 22:46 a funguje to ale bojím se přepnout na kanál v HD v tuhle hodinu je to smrtelné a to mám natáhnutý kabel a používám microtec zařízení , a jedu na 4GB lince , ale mám další 2 wi-fi rutry v lince a npx256 je na druhém wifi.


Dreamsky NXP256 HD 23,5E a 13W
daja40

Re: NXP256HD 1.48

Příspěvek od daja40 »

Mě G..... chodí jak se mu chce, co jde vždycky je HBO v SD kvalitě, mám zaplých všech 40 serverů, tedy prvních asi šest hlasí odpojeno, nevím proč. Asi to tak má být. Připojení mám 25 Mbit v optice teď nově asi měsíc a rychlost je fantastická, tak tím to není, ale co mě více prudí je hláška smart cart out a pomůže až vyp zap zadním tlačítkem, oscam samo vyplý a to oba, setting vytvoren v 1.48 a v tom i jedu tak nevím čim to je. Drahá polovička Dreamsky už nechce já to s ním ještě zkusím do příštího firmware jestli tedy nějaký bude a pokud nepomůže bude muset pryč :(


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“