Fw 1.52

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
5007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 13 úno 2011, 13:31

Re: Fw 1.52

Příspěvek od 5007 »

Čaues chlapi, přeladil jsem již 1. února. Uspořádal jsem si to raději v STB editoru, protože ten můj ovladač je už chudák a pak jsem si to udělal hlavně v oblíbených skupinách konečně po svém (včetně názvu skupin). Vše OK co se týče programové nabídky skylink-cslink.
Po uspořádání progr. nabídky v editoru - před vložením do přístroje, jsem udělal tovární nastavení.
Jenom varuji, že :
1. mají tam ještě bordel, tak se Vám může stát, že je výpadek signálu a nic nejde - např dnes měli neskutečné problémy a pořád něco dolaďují :roll: Dokonce šly programy free.
2. 11797/H kde je např. Nova HD je po přeladění hodně citlivý transpordér na naladění antény.
Takže se Vám může stát, že bude s výpadky nebo vůbec bez signálu. Někdy stačí pouze o 1 cm pootočit lnbéčko na parabole a půjde - nemusí se rozhazovat celá.

fw 1.52
Za vše opravdu nemůže tato krabička. Přeji všem ať se zadaří.


Dreamsky NXP256HD
motor SG2100 USALS 75E-30W, Al MASCOM

koníček - montáže kámošům zdarma, ale manželka je na mrtvici - já v pohodě
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

5007 píše:Čaues chlapi, přeladil jsem již 1. února. Uspořádal jsem si to raději v STB editoru, protože ten můj ovladač je už chudák a pak jsem si to udělal hlavně v oblíbených skupinách konečně po svém (včetně názvu skupin). Vše OK co se týče programové nabídky skylink-cslink.
Po uspořádání progr. nabídky v editoru - před vložením do přístroje, jsem udělal tovární nastavení.
Jenom varuji, že :
1. mají tam ještě bordel, tak se Vám může stát, že je výpadek signálu a nic nejde - např dnes měli neskutečné problémy a pořád něco dolaďují :roll: Dokonce šly programy free.
2. 11797/H kde je např. Nova HD je po přeladění hodně citlivý transpordér na naladění antény.
Takže se Vám může stát, že bude s výpadky nebo vůbec bez signálu. Někdy stačí pouze o 1 cm pootočit lnbéčko na parabole a půjde - nemusí se rozhazovat celá.

fw 1.52
Za vše opravdu nemůže tato krabička. Přeji všem ať se zadaří.
Já už v tento přijímač nevěřím, neustále problémy i když jzem používal jen blocker a EMU. Stačí mi blocker, EMU a solidní rychlost přepínání, nic víc. Teď jsem koupil mašinku o 1300,- Kč levnější a konečně mužů koukat a neřešit neustálé mouchy tohoto přijímače.


5007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 13 úno 2011, 13:31

Re: Fw 1.52

Příspěvek od 5007 »

Jasně koukám, že jsi jej již prodal.
Ale to co jsi popsal tzn. emu+blocker má a určitě i funkční.
Much možná i velkých masařek má dost, ale není sám. Takových strojů s chybami nebo nepřívětivým ovládáním je dnes na trhu více a někdo čeká na zlepšení fw, někdo prodá - nemá už nervy a třeba jde i do horšího, ale pak to nepřizná, že udělal chybu.
Já jsem ten vyčkávací typ, který čeká co bude a i teď jsem poměrně spokojen. Jedu na 2 karty s Ci modulem Mascom I/C a nemám vážný problém. Nic se nehádá, zápisy mi přicházejí tam kam potřebuji.
Jediné co mě docela mrzí je nedodělané EPG u dost programů, kde se nezobrazují celé stránky.
Youtube bude opraveno ... snad ...a další věci jako nahrávky atd. jsou funkční včetně časovače.
Ty zajímavější vychytávky (každý ví o čem je řeč) fungují též, samozřejmě je to přetížené, tak to zatím není 100 procentní, někdo napsal, že je to bonbónek navíc. A otevřený linux to nemá, tak se nedá dělat více skopičin, ale to každý, kdo to koupil musel dopředu vědět a mohl si koupit hned něco jiného. Takto se holt musí čekat co soudruzi zlepší nebo přidají nějakou funkci navíc.
Přeji Ti ať slouží nový sat box lépe a vyhovuje tvým požadavkům.


Dreamsky NXP256HD
motor SG2100 USALS 75E-30W, Al MASCOM

koníček - montáže kámošům zdarma, ale manželka je na mrtvici - já v pohodě
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

5007 píše:Jasně koukám, že jsi jej již prodal.
Ale to co jsi popsal tzn. emu+blocker má a určitě i funkční.
Much možná i velkých masařek má dost, ale není sám. Takových strojů s chybami nebo nepřívětivým ovládáním je dnes na trhu více a někdo čeká na zlepšení fw, někdo prodá - nemá už nervy a třeba jde i do horšího, ale pak to nepřizná, že udělal chybu.
Já jsem ten vyčkávací typ, který čeká co bude a i teď jsem poměrně spokojen. Jedu na 2 karty s Ci modulem Mascom I/C a nemám vážný problém. Nic se nehádá, zápisy mi přicházejí tam kam potřebuji.
Jediné co mě docela mrzí je nedodělané EPG u dost programů, kde se nezobrazují celé stránky.
Youtube bude opraveno ... snad ...a další věci jako nahrávky atd. jsou funkční včetně časovače.
Ty zajímavější vychytávky (každý ví o čem je řeč) fungují též, samozřejmě je to přetížené, tak to zatím není 100 procentní, někdo napsal, že je to bonbónek navíc. A otevřený linux to nemá, tak se nedá dělat více skopičin, ale to každý, kdo to koupil musel dopředu vědět a mohl si koupit hned něco jiného. Takto se holt musí čekat co soudruzi zlepší nebo přidají nějakou funkci navíc.
Přeji Ti ať slouží nový sat box lépe a vyhovuje tvým požadavkům.
Udělal jsem velkou chybu, měl jsem se nejdřív začíst do těchto diskusí, já doma nechci přijímače dva, ale jen jeden, kdybych se hlouběji začetl, nikdy bych tento přijímač nekoupil, hlavně i kvůli manželce a dětem, je nezajímá, že třeba jednou, možná, a docela je chápu. Tak jsem prodal a koupil jiný, nemá linux a má i méně funkcí, ale to důležitý co má mít sat. přijímač má. Plus 100% funkci Blocker a EMU, co víc si můžu přát a Vám všem přeji hodně trpělivosti a někdy v budoucnu povedený Firmware. :87:
PS: Zdílení u mého nového přijímače je také, ale já ho nezkoušel, zatím nebyl důvod.


5007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 13 úno 2011, 13:31

Re: Fw 1.52

Příspěvek od 5007 »

Chápu Tě. Však by to mělo tak správně být. Hlavně bezproblémové pokoukání.
A rodinu nezajímají nějaké chyby ve firmware.
Ještě jednou přeji hlavně spokojenost.


Dreamsky NXP256HD
motor SG2100 USALS 75E-30W, Al MASCOM

koníček - montáže kámošům zdarma, ale manželka je na mrtvici - já v pohodě
jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od jbystrik »

5007 píše:Čaues chlapi, přeladil jsem již 1. února. Uspořádal jsem si to raději v STB editoru, protože ten můj ovladač je už chudák a pak jsem si to udělal hlavně v oblíbených skupinách konečně po svém (včetně názvu skupin). Vše OK co se týče programové nabídky skylink-cslink.
Po uspořádání progr. nabídky v editoru - před vložením do přístroje, jsem udělal tovární nastavení.
Jenom varuji, že :
1. mají tam ještě bordel, tak se Vám může stát, že je výpadek signálu a nic nejde - např dnes měli neskutečné problémy a pořád něco dolaďují :roll: Dokonce šly programy free.
2. 11797/H kde je např. Nova HD je po přeladění hodně citlivý transpordér na naladění antény.
Takže se Vám může stát, že bude s výpadky nebo vůbec bez signálu. Někdy stačí pouze o 1 cm pootočit lnbéčko na parabole a půjde - nemusí se rozhazovat celá.

fw 1.52
Za vše opravdu nemůže tato krabička. Přeji všem ať se zadaří.
Nazdar 5007, aký máš prosím Ťa STB editor, v ktorom sa dá dobre upraviť setting ja mám verziu CHannel Editor V.1.11 a tá mi nezobrazuje programy korektne. Vyšla prosím Vás aj dajaká novšia verzia,nejako som to prehliadol ...?


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Fw 1.52

Příspěvek od Steiner »

treba použiť verziu 1.10


„Cross of Iron“
jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od jbystrik »

Steiner píše:treba použiť verziu 1.10
Díky Steiner už som si ju vyhľadal aj vykúšal, ok ...


caspr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 20 zář 2011, 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fw 1.52

Příspěvek od caspr »

jbystrik- prostě mi to připadne jako by se sám rozladil ten tuner neli celý ten sistém , někdo tady psal že se rosipávají pidy (to nevím co je ) ale já připadal jsem si ve finále jak na 8bit konzoli z 98roku.


Dreamsky NXP256 HD 23,5E a 13W
Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: Fw 1.52

Příspěvek od Radek »

Kluci už nenadávejte na 1.52, už zde máme 1.58.
Nainstaloval jsem a jede bez problémů. :106:

Co nejede, je Extramovie, ale to mě netrápí, nikdy jsem na to nekoukal. :28:


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

Přeju Vám aby tento firmware šel konečně korektně. Já už to nezjistím.


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“