Fw 1.52

Odkaz na firmware Dreamsky NXP256 HD a diskuze k Fw.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
michaldrak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: 30 čer 2010, 17:30

Re: Fw 1.52

Příspěvek od michaldrak »

kovacikm78 píše:Mne tiež po upgrade píše na skylink karte CW kodovaný kanál. tovarko nepomohlo...
poradí niekto?
mne tiez pisalo skusil som reautorizaciu karty na skylink webu a hned nabehla


HD-Box 7119, Dreamsky NXP256HD USALS, AZbox S720USB, UPC, Skylink, Samsung LE40B651, Sony Vaio VPCCW1S1E,
kovacikm78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 23 úno 2011, 09:31

Re: Fw 1.52

Příspěvek od kovacikm78 »

áno potvrdzujem ze to pomohlo
dakujem


edy05
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 05 kvě 2009, 23:46

Re: Fw 1.52

Příspěvek od edy05 »

fuskaj píše:Chlapy teraz som skusal 1.52, a veru nie som poteseny. Postup: Tovarko, instalacia , tovarko a nacitanie nastavenia. Zaciatkom som sa aj potesil ze prepinanie je rychlejsie bez hlasok, Gshare aj zacalo ist ako predtim , ale po chvili ked som prepinal stanice tak prestalo ist uplne, co mi vzdy islo vacsina stanic, tak som sa vratil poprepinat stanice so mam oficialnu kartu Skylink, prepol som ale 4 stanice a potom mi zacalo pisat ze KODOVANY KANAL, nekodovane stanice isli normalne. ale kodovane stanice zo Skylinku prestali ist uplne. Resetol som a znovu ten isty postup a znovu ten isty vysledok, toto som skusal ale 3x este.Skusal som aj vyp -zap path, aj citacku a nic nepomohlo az reset, Jednoducho co boli kodovane stanice aj s Gshare prestali ist - kodovany kanal pisalo . Vratil som sa spat na 1.40 a ghare nabehlo hned vacsina stanic ako vzdy predtim, a skylink funguje, az na to prepinanie co som mal aj pretim obcas dlhsie trva,Co poradite? Este rozmyslam skusim, tam znovu dat 1.52 a nanovo naladim vsetky stanice, ci tam nieco nieje este zblbnute v tom mojom nastaveny. Moze byt aj tam chyba? Ale ked vsetci pisete aky ste spokojny no nechapem,

Ja mam ten isty problem..... mal som v prijimaci verziu fw 1.38, prehral som ju na 1.52, dal tovarko, vytvoril som si setting a po prepnuti na ine kanaly a navrat spet uz nesla ani skylink karta, a skusal som to iste aj cez gshare, tak ani to neslo..... tak som tam hodil 1.48 a ten sa chova zatial normalne.... co sa tyka prepinania kanalov....


daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

Co kus to originál, asi to dělají na koleni. :grin: Já teď stále testuji 1.52, měl jsem problém s kartou, mám Iredo ICE, hlásilo to občas, karta failed, už jsem to tu psal. Teď zatím ok, postup, hlavně trpělivou ženu, :grin:. Dnes už bych si takový přijímač nekoupil. A teď vážně co mi zatím pomohlo. Továrko, update 1.52, továrko, update 1.52, vyp, zap zadním vypínačem a nabootování, továrko, update 1.52, továrko, vše bez zapojení kabelu ethernetu a kabelu koax od satelitu. Pak připojení koaxu, eternetový kabel zatím ne a nové blind naskenování, jedu jen na 19,2 a 23,5. Až pak připojení ethernetového kabelu. Postup prazvláštní, ale u mě úspěch, zatím. Je to asi o tom aby po minulém firmware tam zůstalo co nejmíň. Mám telefon s Androidem (Linuxem) a tam to je naprosto daný, pokud jdu na jiný firmware od jiného autora musí být Waip, tedy továrko, jinak je problém. Pak taky občas trvá než si firmware sedne, pokud si sedne, cca pět dní, pokud to ani potom není ok, tak to ani ok nebude.


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Fw 1.52

Příspěvek od Steiner »

kurňa to je recept zložitejší jak na vianočné zákusky :12: , ale keď to pomohlo budiš
ja som na NXP256 továrko ešte nerobil a to ho mám už rok, začínal som na 1.11, teraz už 1.52 a šlape to
asi mám podarený kúsok :87:


„Cross of Iron“
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

Steiner píše:kurňa to je recept zložitejší jak na vianočné zákusky :12: , ale keď to pomohlo budiš
ja som na NXP256 továrko ešte nerobil a to ho mám už rok, začínal som na 1.11, teraz už 1.52 a šlape to
asi mám podarený kúsok :87:
Musí tam v nastavení být někde nějaká kravina, která když se znění to úplně rozhodí, jinak si to nedokážu vysvětlit. Je pravda, že poprvé co ho mám jsem nic po update v nastavení neměnil.


jurinecko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 28 led 2009, 21:08

Re: Fw 1.52

Příspěvek od jurinecko »

Ja som mal pri prechode na 1.52 problém s Oscamom, pochvilke pozerania mi to vypísalo kodovane,tak som dal tovarko,ale setting som si dal z predchadzajuceho firmware(komu by sa chcelo robit vzdy setting pri kazdom novom firmware) a teraz slape bez problemov.


Dreamsky NXP256 HD, 1W, 4.8E, 13E, 23.5E
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

jurinecko píše:Ja som mal pri prechode na 1.52 problém s Oscamom, pochvilke pozerania mi to vypísalo kodovane,tak som dal tovarko,ale setting som si dal z predchadzajuceho firmware(komu by sa chcelo robit vzdy setting pri kazdom novom firmware) a teraz slape bez problemov.
Taky mě neba tvořit stále nový setting, říkám si vždy, to je naposledy, :grin:. S oscamem ti uni čtečka nepojede, už to tu bylo, já oscam nepoužívám, nepotřebuju zdílet. Jedu stále a stále bez chyb, zatím u mě rekord asi dva dny :grin:


Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: Fw 1.52

Příspěvek od jerry00 »

U tohohle bazmeku se mi osvědčilo pokud možno nijak do něj nezasahovat a nechat ho na pokoji. Pak bendže docela stabilně.Nejraději nechat ho neustále zaplý, pokud běží. On se časem nějak usadí. :)) Ale stačí třeba vyměnit kartu a začne se to zase nějakou dobu srát než si to zase sedne. Ale jakmile se začne šachovat s nastavením čehokoli, je se stabilitou konec.


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: Fw 1.52

Příspěvek od Radek »

Já už ho mám 3/4 roku a moc si s ním nehraju.Dřív jsem si dával továrka před i po, ale časem mě to přestalo bavit, tím spíš že mě tak jak druhé nezlobí.Teď přehrávám FW jak je, zůstane všechno nastavení a musím to zklepat, vše šlape jak má.Žádný továrka, žádný nový scany nic takového nedělám.Asi mám taky nějaký lepší kousek, ikdyž souhlasím, že by se receiver měl chovat za všech situací stejně.Tedy každému bez rozdílu. Není tomu pravda.Je to silný individualista.
Jedna z dalších možných věcí, která by na to mohla mít vliv, že receiver každý večer natvrdo vypínám přes rádiem ovládanou zásuvku.Možná proto nemusím nikdy vypínat natvrdo zadním vypínačem. Stabilita je teď problematická při Youtube, teď se mi během jednoho večera několikrát restartoval při sledování vyhledaných videí.Myslel jsem bláhově, že je to odstraněno. Jinak mi šlape celkem dobře.Ale asi je to tím, že do něj moc nevrtám.Nezkouším pořád něco nového jako dřív.Odměnou je zřejmě celkem stabilní provoz pro běžné sledování TV.U běžného sledování mi vadí jen vypínání zvuku u reklam na Nova Cinema.Ale to je asi signálem, jiné stanice to nedělají.


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
caspr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 20 zář 2011, 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fw 1.52

Příspěvek od caspr »

Čau lidi , tak testuji 1,52 a zatím spokojenost i youtube fachá oproti 1.42 verzi . Nevíte někdo jestli už funguje automatické přepínání rozlišení ?Mě připadá že nefunguje :sad:
Ps: taky nedávám továrka a bezproblemu


Dreamsky NXP256 HD 23,5E a 13W
Flinstoun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 10 kvě 2009, 06:09

Re: Fw 1.52

Příspěvek od Flinstoun »

Musím se připojit k lidem,kteří nemají problém. Po nahrátí 1.52 (seeting 1.48) žádný problém - vše mi jede bez problémů. Jsem plně spokojen.


jurinecko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 28 led 2009, 21:08

Re: Fw 1.52

Příspěvek od jurinecko »

daja44 píše:
jurinecko píše:Ja som mal pri prechode na 1.52 problém s Oscamom, pochvilke pozerania mi to vypísalo kodovane,tak som dal tovarko,ale setting som si dal z predchadzajuceho firmware(komu by sa chcelo robit vzdy setting pri kazdom novom firmware) a teraz slape bez problemov.
Taky mě neba tvořit stále nový setting, říkám si vždy, to je naposledy, :grin:. S oscamem ti uni čtečka nepojede, už to tu bylo, já oscam nepoužívám, nepotřebuju zdílet. Jedu stále a stále bez chyb, zatím u mě rekord asi dva dny :grin:
Neviem akú kartu myslíš,ale nakoľko mam nastavený oscam, potrebujem tam mať aj kartu z dôvodu nejakého výpadku a všetky free stanice mi ťahá z karty. Síce mu dlhšie trvá kým prepne,ale funguje a už to neriešim,hlavne že všetko ide ako má a som spokojný nakoľko ho nepoužívam na nejaké ďalšie veci ako je PVR, youtube atď. Na prehrávanie medii používam priamo TV alebo multimediálne centrum.


Dreamsky NXP256 HD, 1W, 4.8E, 13E, 23.5E
daja40

Re: Fw 1.52

Příspěvek od daja40 »

Hojda, tak bez sebemenšího zasahování do přijímače, hlásí kódované kanály. Zítra jde pryč, prodávám ho, mám ho dva měsíce, kdyby jste někdo měl zájem nabídněte cenu. Dal jsem za něj i s poštovným 3408,- Kč, fakturu samozřejmě mám a přidám. Třeba to je mnou nevím, ale mám malé dítko a když kouká na JimJam a vypadává to tak mu nevysvětlím, že tatík je trotl a neumí to nastavit, to samé manželka. Tím bych Vás chtěl taky poprosit o nápad jaký přijímač koupit. Chci jen aby přehrával HD, měl HDMI, 1x USB, měl Blocker, solidní rychlost přepínání a skousl Kartu Iredo ICE. Linux mít nemusí, ethernet taky ne. Díky moc kluci.


sharkys
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 29 pro 2009, 14:39

Re: Fw 1.52

Příspěvek od sharkys »

Tak Oscam na 1.52 pro *d96 opet nejede, stejne problemy jako jsem popisoval u drivejsich verzich (zvetsujici se odezvy az to prestane dekodovat).


Vu+ Duo VTI 2.x OSCAM 1.00svn build #5xxx CCCAM 2.2.1, Dreamsky 7500 LAN PVR 2.53 GSH+,
Technisat MF4-S CC & XCAM Orion 3100, Ferguson Ariva 200 1.07b*
DreamSky NXP256HD
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k FW“