EXTRA MOVIES

Utility pro přijímač Dreamsky NXP256 HD

Moderátor: 005jon

Odpovědět
NXP256HD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 27 pro 2010, 19:06

EXTRA MOVIES

Příspěvek od NXP256HD »

Volně přeloženo .....

Extra Movie:
1.There are more than 10 movie different servers supported including adult
channels, news and movie. However in some region some servers blocked,
you have to find and setup the proxcy or use VPN (it will be comming soon).
2.Extra Movie is only free for 4 months from the first access.
After 4 months, you need buy the card no to recharge it for 1 year more.

!!Have Fun!!

1. Je dostupných 10 různých serverů s filmy pro dospělé , zprávy atd.
V některých regionech mohou některé být blokovány , lze použít v MENU proxy -VPN
2. Extra filmy jsou dostupné zdarma po dobu 4 měsíců od prvního přihlášení .
po uplynutí této doby si můžete koupit pro další rok ..

Bavte se !!!


oto22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 13 lis 2011, 01:39

Re: EXTRA MOVIES

Příspěvek od oto22 »

ako sa to nastavuje to proxy- vpn mne tam hlasy prosim čakaj.


Jura 55
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2011, 13:47

Re: EXTRA MOVIES

Příspěvek od Jura 55 »

Mám dotaz k dreamsky 256HD.Nemám stím žádnou zkušenos ( s linuxovím strojen ),ale rád experimentuju.Podařilo se mi přehrát půvdní verzi 1.38 za varzi 1.52.některé věci se zlepšily,ale četl sem že se po nahrání nové verze má dát tovární nastavení.Z toho mám trochu obavi,jelikož sem slyšel,že když se dá tovární nastavení vymažou se transpordéry.Taky to po mě chce klíč,myslím si že je 0000,Chtěl bych vědět co je na tom pravdy a případně jak postupovat.Taky jsem zjistil že tam je záloha systémového nastavení,když dám ok a ulož co vše se tam zálohuje,jetli vše co mám do této doby nastaveno nebo jen část věcí a jakých.


Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: EXTRA MOVIES

Příspěvek od Radek »

Neboj se toho a ulož si nastavení. Uloží si seznam družic, seznam TP a naladění kanálů.loží si i nastavení oblíbených položek.

Dříve jsem taky dělal továrko před upgrade FW i po upgrade FW, jak se doporučuje, ale časem mě to přestalo bavit. Pokud ti vše funguje jak má, myslím, že továrko je docela zbytečné.Už delší čas to při upgrade nedělám a žádné problémy nesleduji.

Nicméně když si složitě něco naladíš a poskládáš kanály, je vhodné si to nastavení uložit.
Po upgrade nastavení zůstává a jde se k němu kdykoliv vrátit.NAvíc jde nastavení nahrát i na externí zdroj a to např. na flashku nebo na sdílený disk přes Sambu.
Pokud klekne Dreamsky, máš nastavení stále k dispozici.Stačí upgradovat FW a po továrku nahrát zpět svůj setting.
Ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by se mi uložený setting nějakým způsobem při různém experimentování s NXP256HD nějak smazal či ztratil.Stačí jej tedy mít uložený v receiveru, ale jistota je jistota. Pro jistotu to mám osobně ještě jednou na síti. :28:


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
Odpovědět

Zpět na „Utility Dreamsky NXP256 HD“