Enhanced Move Center

Diskuze o přijímači Clarke-Tech ET9000 HD , Xtrend ET9x00

Moderátoři: gorick, clasicrock, matchboxx

modern
Nováček
Nováček
Příspěvky: 113
Registrován: 14 dub 2011, 22:19
Bydliště: Opava

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od modern »

Nevím, jakou verzi mám, ale určitě 3.0.0, jestli to je ta beta, nevím. A v tom možná bude problém.
Zkusím to přehrát tou beta verzí a znovu nakopírovat , třeba to pomůže.


Gigablue UHD Quad 4K + Tuner DVB-T2 + 1 TB HDD, Open ATV 6.3, Panasonic Viera VT50 , Onkyo
Gigablue HD QuadPlus , 2 x DVB-S2 + Tuner DVB- T a ATV 6.2
Gigablue IPBox , ATV
modern
Nováček
Nováček
Příspěvky: 113
Registrován: 14 dub 2011, 22:19
Bydliště: Opava

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od modern »

Takže jsem zjistil, že to nebyla beta verze. Po instalaci jsem do složky dohrál soubory, po restartu plugin jede dál. Ale nevidím vůbec žádnou změnu ve zlepšení, takže otázka, zda vůbec tyto soubory , pokud nemají koncovku .pyo budou fungovat.


Gigablue UHD Quad 4K + Tuner DVB-T2 + 1 TB HDD, Open ATV 6.3, Panasonic Viera VT50 , Onkyo
Gigablue HD QuadPlus , 2 x DVB-S2 + Tuner DVB- T a ATV 6.2
Gigablue IPBox , ATV
polhein
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2010, 13:08

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od polhein »

Zazipoval som svoj adresar EMC. Skús s ním prepísať svoju inštaláciu. Potom by to už malo fungovať.
viewtopic.php?f=293&t=7909&p=90634#p90634


Clarke Tech ET9100, Samsung 1,5TB "3,5", parabola Maximum E-85 multifocus
karkler
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 06 pro 2011, 20:20

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od karkler »

Mám nainstalované EMC v. 3.7.4 beta 20131015 a je funkční v Open Pli. Chtěl bych v přijímači stříhat nahrávky, tak jsem se pokusil nainstalovat plugin Moviecut. Po stažení plugins zeleným tlačítkem v položce extensions Moviecut není. Tu pluginu, kterou jsem se pokusil nainstalovat jsem stáhl z internetu - má 26kB. Ale po provedené instalaci obdržím zprávu -
"Not downgrading package enigma2-plugin-extensions-moviecut on root from experimental-git4029+1f2e817-r0.4 to experimental-git3832+f6eaf3f-r10".
Můžete mi někdo ,poradit co se s tím dá udělat? Možná by bylo rychlejší, aby někdo, kdo má funkční EMC s Moviecut dal oba pluginy do douwnloadu.Za rady ev. download děkuji.


|Xtrend ET9000, ARIVA 200 | Parabola 85 cm | Multifokus 28E, 23,5E, 19 E, 13 E | TV Plazma Panasonic|
Uživatelský avatar
vikino Ukraine
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3131
Registrován: 13 srp 2009, 16:59
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od vikino »

karkler píše:... tak jsem se pokusil nainstalovat plugin Moviecut. Po stažení plugins zeleným tlačítkem v položce extensions Moviecut není.
Po nainstalovani-stiahnuti z pluginov pod zelenym tlacitkom sa plugin Moviecut nezobrazuje v extensions, ale je implementovany priamo do EMC.
Ked si v EMC a si kurzorom na nejakej nahravke, tak stlac na dialkovom ovladaci "menu" a myslim na druhej strane je Editor strihu. V nom vykonas strihy. Potom sa vratis tlacitkom exit spat a das "vykonat strihy".... atd.


Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
karkler
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 06 pro 2011, 20:20

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od karkler »

Díky Vikino, velmi si tvých rad a návodů vážím. Funguje perfektně!
Karkler


|Xtrend ET9000, ARIVA 200 | Parabola 85 cm | Multifokus 28E, 23,5E, 19 E, 13 E | TV Plazma Panasonic|
dedecek_
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 329
Registrován: 14 kvě 2009, 21:56

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od dedecek_ »

Ahoj,
mohl bys, prosím, detailně popsat, jak střih provádíš - prostě návod pro blbce.
Moc děkuju.


azbox hd premium, E2, Samsung 3,5" 400GB, Xtreng ET9500,Open XTA, samsung le46A756
Uživatelský avatar
vikino Ukraine
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3131
Registrován: 13 srp 2009, 16:59
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od vikino »

Prva strana tohoto vlakna by mala stacit aj pre "blbcov", ci? ;)

Treba otvorit EMC, kurzorom na film, ktory chceme strihat, stlacit menu a najst editor strihu. Pohybujeme sa intuitivne, stlacame tlac OK na DO v tabulke vyberieme, co chceme urobit. Po vystrihani nechcenych casti, sa vratime jedenkrat tlacidlom exit spat a najdeme execute cuts. Vyberieme co chceme a pockame az sa vystriha film na pozadi a je hotovo... :-)


Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
dedecek_
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 329
Registrován: 14 kvě 2009, 21:56

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od dedecek_ »

Vikino děkuji.
Moc špatně vidím (píšu pomocí klávesnice na obrazovce a dvou lup) a proto mi trvá, než něco najdu.
Stáhnul jsem si legálně pohádky pro vnoučata ve formátu Mp4, kde na začátku jsou reklamy, které když odstraním ve střihovém programu v PC , rozhodí obraz a zvuk.
Porad, prosím, šlo by to stříhat v EMC?
Děkuju!


azbox hd premium, E2, Samsung 3,5" 400GB, Xtreng ET9500,Open XTA, samsung le46A756
Uživatelský avatar
vikino Ukraine
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3131
Registrován: 13 srp 2009, 16:59
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Enhanced Move Center

Příspěvek od vikino »

Nemam s tym skusenost. Striham len nahravky z tv. Nie je nic jednoduchsie ako film vo formate mp4 nakopirovat na HDD v prijimaci a vyskusat to... Mozes sa potom podelit o skusenost.


Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
Odpovědět

Zpět na „Clarke-Tech ET9000 HD , Xtrend ET9x00 Diskuze“