Odemknout program

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Odemknout program

Příspěvek od zdent »

Ahoj. Tak jsem dnes "narazil" na problém, jak odemknout zamčený program, který jsem omylem zamknul ve správci programů. Nakonec jsem to vyřešil smazáním programu a jeho novým naladěním. To je ale "přes ruku". Věděl by někdo lepší řešení? Ve správci programů jsem volbu odemknout nikde nenašel a při pokusu použít funkci uzamknout na zamčený program se nic neprovedlo. Díky.


pokec
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23 srp 2011, 18:28

Re: Odemknout program

Příspěvek od pokec »

Zdravím,
ten samý problém jsem měl já. NEJDE program odemknout ničím!! Jednoduché řešení pro úpravu seznamu programů je program "DrEditHD". Tam si z USB flash disku otevřeš seznam programů, upravíš a přesuneš jak chceš a "dáš" zpět do HDboxu. Je to jednodušší, jak pracně upravovat seznam programů v přijímači.
Snad Ti to pomůže pokec :38:


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: Odemknout program

Příspěvek od zdent »

pokec píše:Zdravím,
ten samý problém jsem měl já. NEJDE program odemknout ničím!! Jednoduché řešení pro úpravu seznamu programů je program "DrEditHD". Tam si z USB flash disku otevřeš seznam programů, upravíš a přesuneš jak chceš a "dáš" zpět do HDboxu. Je to jednodušší, jak pracně upravovat seznam programů v přijímači.
Snad Ti to pomůže pokec :38:
Díky, vyzkouším.


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: Odemknout program

Příspěvek od zdent »

Je to podobný editor, který jsem kdysi zkoušel použít na Octagonu SF-918 HD, ale tam při nahrání opravené tabulky programů do přijímače to nebylo stoprocentní. Tento je lepší, takže až bych někdy potřeboval, tak ho použiji. :D


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 PVR“