Nehraji mi HD programy

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
radka73
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2012, 20:27

Nehraji mi HD programy

Příspěvek od radka73 »

Mela jsem HD-BOx v servise. Po nahrani nejnovejsiho firmware mi kleknul. Byla plna pamet. A Box uplne zamrzl.
Opravili ho a nyni mam dalsi problem.
Vsechny programy mi hraji, krome programu HD - Prima HD, CT Sport HD, Nova HD atd...mi vubec nehraji. Jen CT1 HD, ale ta je na jine frekvenci. Mam Skylink. Uz nevim co mam delat.
Neni nahodou treba instalace nejakeho Pluginu nebo tak?


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: Nehraji mi HD programy

Příspěvek od zdent »

radka73 píše:Mela jsem HD-BOx v servise. Po nahrani nejnovejsiho firmware mi kleknul. Byla plna pamet. A Box uplne zamrzl.
Opravili ho a nyni mam dalsi problem.
Vsechny programy mi hraji, krome programu HD - Prima HD, CT Sport HD, Nova HD atd...mi vubec nehraji. Jen CT1 HD, ale ta je na jine frekvenci. Mam Skylink. Uz nevim co mam delat.
Neni nahodou treba instalace nejakeho Pluginu nebo tak?
Letos v únoru se u těchto programů měnil parametr FEC na 5/6, zkontrolujte, zda máte správné údaje pro naladění těchto HD programů (frekvence 11797, polarizace horizontální, FEC 5/6, symbolová rychlost 27500, nodulace DVB-S2/8PSK, pilot ON). Zkuste znovu naladit s těmito parametry. Žádný plugin pro HD programy nepotřebujete.


radka73
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2012, 20:27

Re: Nehraji mi HD programy

Příspěvek od radka73 »

Parametry mam vsechny spravne. HD program mi po zapnuti naskoci, hraje cca 5-10 sec a zamrzne a objevi se hlaska, ze je zakodovan.
Ostatni programy (ne HD) hraji v pohode.
Otci dole hraji HD programy vsechny. FW mam 2.11.87 a pluginy - nejaky Mcas, oscam - ten jsem nahrala ted, ale nepomohlo to, a Mclient. At dam spustit automaticky, nebo rucne, je to stejne.
Myslite, ze by to mohlo spravit tovarko? vymaze se uplne vse?


radka73
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15 bře 2012, 20:27

Re: Nehraji mi HD programy

Příspěvek od radka73 »

A slo by sem dat nejaky podrobny navod?


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Nehraji mi HD programy

Příspěvek od ShaMan »

udělej továrko , naladit programy není až tak složité a budeš mít jistotu nemáš něco špatně nastavené .


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nehraji mi HD programy

Příspěvek od By.Bob »

ShaMan píše:udělej továrko , naladit programy není až tak složité a budeš mít jistotu nemáš něco špatně nastavené .
Pouzima mascom modul skylink ja to vidim na ten to problem udelat update FW a musi to byt ok


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 PVR“