9105+ nefunkčný, čo s tým ďalej

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Trubiroh
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 pro 2013, 16:48

9105+ nefunkčný, čo s tým ďalej

Příspěvek od Trubiroh »

Dnes ráno som zapol FS 9105+ HD PVR a nenabehol mi, na prístroji trvalo svieti zelená LED a stále bliká červená LED. Na displayi nezobrazuje žiaden kód, nič nevypisuje. Už včera mi niekoľkokrát (2x) zamrzol a pomohlo tomu len reštartovanie sieťovým vypínačom. Ale po reštartoch išiel OK. Dnes ráno som sa pozeral na dispay a bolo tam vypísané že 2105 elebo 9105 a po tom ako som ho zapol s diaľkovým, tak len trvalo svieti zelená a bliká červená. Na diľkový odvtedy nereaguje a na HDMi neposiela signál, aspoň teda na plazme vypisuje, že žiaden signál. Po vypnutí sieťovým vypínačom nabehne znova do toho istého stavu. V decembri končila záruka.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9105+ nefunkčný, čo s tým ďalej

Příspěvek od grantec »

podla vypisu serialovej konzoly sa rozhodni .
typicky je potrebne vymenit flash, ale ani zavada v zdroji nieje vylucena . na dialku sa neda lokalizovat zavada.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Trubiroh
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 pro 2013, 16:48

Re: 9105+ nefunkčný, čo s tým ďalej

Příspěvek od Trubiroh »

Poobede som skúsil do zadného USB dať flashdisk s firmwarem zo stranky ellano. a zapol som zozadu sieťovým vypínačom pri pridŕžaní tlačidla chan up, asi na 5 pokus začal vypisovať na displayi Ld a počítal do 99, potom sa na displayi asi za 10 minút objavilo FD.0 a tak zostalo približne dve hodiny, na nič nereagovalo ani nič nerobilo tak som to po cca. dvoch hodinách vypol a odvtedy znova len bliká červená a svieti zelená. Zajtra zoberiem do opravy a uvidím čo povedia.


heroo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 06 srp 2010, 22:57

Re: 9105+ nefunkčný, čo s tým ďalej

Příspěvek od heroo »

Trubiroh píše:Poobede som skúsil do zadného USB dať flashdisk s firmwarem zo stranky ellano. a zapol som zozadu sieťovým vypínačom pri pridŕžaní tlačidla chan up, asi na 5 pokus začal vypisovať na displayi Ld a počítal do 99, potom sa na displayi asi za 10 minút objavilo FD.0 a tak zostalo približne dve hodiny, na nič nereagovalo ani nič nerobilo tak som to po cca. dvoch hodinách vypol a odvtedy znova len bliká červená a svieti zelená. Zajtra zoberiem do opravy a uvidím čo povedia.
Nazdar ako to dopadlo? Ta blikajuca cervena led by mohlo byt nieco zo zdrojom, pripadne skrat, odchadzajuci kondenzator.


HD BOX 9100,Samsung PS51D550, Popcorn A110 aj ako NAS.
Ucim sa s Lunexom :-)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 PVR“