fw 2.11.16

Odkaz na stažení firmware a diskuze k aktuálnímu firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fw 2.11.16

Příspěvek od grantec »

fw 2.11.16
--> Standby function changes :
--> 1 x Power Button Normal Standby
--> 2 x Power Button Deep Standby
--> Auto Deep Standby disabled ! (removed)
--> Menu - Configuration - A/V Output Setting :
--> Power Saving in Standby Mode :
--> OFF : normal Standby, ON : Deep Standby
--> EPG improved
--> Slomotion function improved (Start with << >> Button, Stop with Play Button)
--> Auto Power off improved during Recording :
--> After 1 Min . Auto Power off when finished recording
--> Overlap Timer-Recordings without Pause
--> Timer not working when freeTV is being used : Solved
--> Blindscan & Auto Search function improved
--> Auto Find function improved :
--> Service Search : Auto Find with RED Button
--> Upgraded Shortcut menu : Shortcut 2nd version.(New Icon and Style is adapted)
--> Internet Radio+ : Including more categories like Pop, Rock, R&B, Dance, etc.. :
--> INFO Button for add. more category
--> Weather Forecast not working : Solved
--> CI+ function improved
--> Audio Language fixed
--> Timeshift bug fixed
--> fixed “slow, freezing, and hang-up” matters
--> Many hangup points fixed


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

grantec píše:fw 2.11.16
--> Standby function changes :
--> 1 x Power Button Normal Standby
.....
-
Mohl bys mi, prosím, prozradit, kde získáváš informace o změnách fw? Už jsem se ptal v minulosti, ale nikdo mi ještě neodpověděl. Google v tomto případě nezafungoval. :73:
Děkuji předem.


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

grantec píše:fw 2.11.16
--> Standby function changes :
...
--> CI+ function improved
...
Takže v této verzi stále CAM moduly CI+ nefachají. Jinak se mi zdá, že na této verzi fw je rychlejší přepínání programů, ale může to být jen můj subjektivní dojem. Trochu je předělané menu. Nahrávky, pořáízené staršími verzemi fw jdou bez problémů i s titulky. Budu testovat dále. :89:


s@pro Maldives
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 223
Registrován: 25 srp 2012, 13:25
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od s@pro »

Existují dvě základní modifikace softů Fortis , verze s CI+ (používána zejména na západ on nás ) verze bez CI+ .
Mezi námi CI+ je další shit jak omezit "lidská práva" na zakoupenou službu nahrávaní sledování apod ...
Protože asi soudruzi z NDR nevědí co dělá pravá a co dělá levá ruka a nejdřív uvolní nějaký soft
a teprva pak jejich OEM partneři jenom zírají co to zase vytvořili za zázrak , proto zatím jen některé starší
verze softů podporují moduly typu CI+ a to až to vyřešení situace .


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

s@pro píše:Existují dvě základní modifikace softů Fortis , verze s CI+ (používána zejména na západ on nás ) verze bez CI+ .
...
verze softů podporují moduly typu CI+ a to až do vyřešení situace .
Díky za tuto informaci. Mně zase nefunkční CI+ tolik netrápí, mcas pracuje spolehlivě. Uvidíme, na co v této verzi fw narazíme. Jinak zase bude návrat na osvědčenou verzi 2.10.97 :roll:


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

Měl bych prosbu na moderátora s@pro (předpokládám, že je to někdo ze Sapro, s.r.o.): Mohli byste na svých stránkách v části "Ke stažení" dávat ke každé verzi fw také informace o opravách a změnách? Stačil by pochopitelně krátký textový soubor. Díky.


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

Vyzkoušeno:

1 x Power Button Normal Standby - chová se jako v předchozích verzích.
2 x Power Button Deep Standby - v podstatě vypne receiver. Po dalším zmáčknutí Power následuje boot fw.

Menu - Configuration - A/V Output Setting :
--> Power Saving in Standby Mode :
--> OFF : normal Standby, ON : Deep Standby -funguje, viz výše Power Button.

Internet Radio+ : Including more categories like Pop, Rock, R&B, Dance, etc.. :
--> INFO Button for add. more category - funguje.

Weather Forecast not working : Solved - funguje i pro Č.R. a tam vybraná města. Lze nastavit default lokaci (město).

Upgraded Shortcut menu : Shortcut 2nd version.(New Icon and Style is adapted) - funguje.

CI+ function improved - moduly CI+ nechodí!

Timeshift bug fixed - opraveno. Jedná se o to, že pokud bylo při přehrávání zmačknuto tlačítko Pause, tak po další Pause nebo
Play nedošlo k pokračování přehrávání normální rychlostí.

Více jsem nezkoušel. Zatím vypadá tato verze fw stabilní.


Uživatelský avatar
mabuze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2010, 22:59

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od mabuze »

Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

mabuze píše:Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:
Mně to chodí v pořádku a ani HDBOX se nezpomaluje. Také EPG O.K. Možná bych zkusil vyčistit adresář /var podle návodu od granteca - http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 166&t=6834


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od grantec »

Nie, pouzivajte HDBOXclean utility. Ten postup bol platny v case, ked neboli na to nastroje !
vybrat podla typu boxu tu :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 66&t=11349


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
dano01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 20 úno 2009, 12:20

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od dano01 »

mabuze píše:Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:
Zatiaľ plná spokojnosť s FW 2-11-16, timeschift funguje ok, epg v poriadku ....- kukni sa aký používaš usb klúč- podľa mňa je ten tvoj pomalý....


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

Zjistitl jsem ještě, že ať je media server nastartovaný nebo stopnutý, tak v obou případech mohu na PC namapovat (připojit) HDD receiveru (ve výchozím stavu je media server stopnutý)! Na PC mám Windows 7 Pro. Že by další bug? :D


style78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 116
Registrován: 15 říj 2010, 12:52

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od style78 »

zdent píše:Zjistitl jsem ještě, že ať je media server nastartovaný nebo stopnutý, tak v obou případech mohu na PC namapovat (připojit) HDD receiveru (ve výchozím stavu je media server stopnutý)! Na PC mám Windows 7 Pro. Že by další bug? :D
Nemyl si Media Server co je vlastne DLNA pristup s priamym pristupom cez siet.


Uživatelský avatar
mabuze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2010, 22:59

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od mabuze »

dano01 píše:
mabuze píše:Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:
Zatiaľ plná spokojnosť s FW 2-11-16, timeschift funguje ok, epg v poriadku ....- kukni sa aký používaš usb klúč- podľa mňa je ten tvoj pomalý....
Myslím že USB kluc je ok,ako som uš pisal z firmvare v2.10.86 funguje bez problemov.


Uživatelský avatar
mabuze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2010, 22:59

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od mabuze »

grantec píše:Nie, pouzivajte HDBOXclean utility. Ten postup bol platny v case, ked neboli na to nastroje !
vybrat podla typu boxu tu :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 66&t=11349
Akeby som var vymazal pomocou RCC a dal tovarenske nastavenia a potom novy firmware mysliš žeby to pomohlo?


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9105 PVR“