fw 2.11.34

Odkaz na stažení firmware a diskuze k aktuálnímu firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fw 2.11.34

Příspěvek od grantec »

nova verzia dostupna v downloade aj cez menu prijimaca . 2.11.34
UPOZORNENIE: Po nahrani sw zvolte Factory default !!!
[ Upgrade Function ]

1. You Tube working

2. DLNA upgrade.
- Various media files are supported by DLNA
- Video: avi, divx, wmv, mp4(m4v), mkv, flv, mpg(mpeg), ts(m2ts), vob, mts, m2t, 3gp, asf
- Audio: mp3, m4a, wma, wav, ogg, asf, fla, flc, m4p, pcm
- Image: jpg

3. XML TV EPG available.

4. Weather forecast
- City searching function.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od generator »

"UPOZORNENIE: Po nahrani sw - Factory default !!!"

Tomu mám rozumět, že po nahrání tohoto FW se přístroj nastaví do defaultu, nebo že po nahrání se má provést factory default?


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od zdent »

generator píše:"UPOZORNENIE: Po nahrani sw - Factory default !!!"

Tomu mám rozumět, že po nahrání tohoto FW se přístroj nastaví do defaultu, nebo že po nahrání se má provést factory default?
Pochopitelně nastavit do továrního nastavení! Před nahráním fw si uložte na flešku seznam programů, protože tovární nastavení seznam programů také zresetuje (tedy vymaže). Po továrním nastavení si seznam programů nahrajete zpět do receiveru. Vše mi fungovalo naprosto v pohodě. Takže teď budu tento fw zkoušet, zda bude stabilní.


tedysek5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 09 bře 2010, 21:34

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od tedysek5 »

Zkoušel jsem přehrát video soubor (avi) z Flash a opět se posouvá zvuk - zpožďuje se


HD-Box-EniBox, HD-Box 9105, SatElita 2000HD, Oscam, Astra 23,5
Millo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2010, 07:56

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od Millo »

tak, som zvedavy, kto ako prvy napise mrznuce EPG.. :) alebo, zeby konecne zmena?


HDBOX 9105
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od generator »

Já jsem zatím nikdy po updatu restet přístroje nedělal. Nechce se mi nastavovat síť, pluginy, motor atp. . A zatím jsem nezaznamenal nějaký problém.
A jestli resetovaný přijímač, přemlasknu kompletní zálohou nastavení systému, tak jaký má pak význam dělat reset? Nerejpu, ptám se ...


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od grantec »

ziadny . ked dam factory, nepouzivam stary setting - nikdy. jedine zalohu pluginov.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od generator »

grantec píše:ziadny . ked dam factory, nepouzivam stary setting - nikdy. jedine zalohu pluginov.
Tak to si asi moc vážím svého času. Na to abych ladil a všechno nastavoval znova :) Tahle krabička mně má bavit, tedy vlastně zprostředkovat zábavu. A ne abych se s ní takhle mazlil :)


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od zdent »

CAM modul Smit Iŕdeto CI+ opět dekóduje! Takže první plus. Epg mi zatím ještě nazamrzlo, ale mám tento fw zatím jen den a půl.


stanikslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 11 kvě 2011, 20:14

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od stanikslav »

grantec píše:ziadny . ked dam factory, nepouzivam stary setting - nikdy. jedine zalohu pluginov.
Zdravim. A co záloha programů? Použít starou zálohu po resetu, nebo naladit a seřadit znovu?


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od zdent »

stanikslav píše:
grantec píše:ziadny . ked dam factory, nepouzivam stary setting - nikdy. jedine zalohu pluginov.
Zdravim. A co záloha programů? Použít starou zálohu po resetu, nebo naladit a seřadit znovu?
Zálohu programů jsem si udělal na verzi 2.11.16 před nahráním tohoto fw a tu jsem použil po továrním nastavení. Vše je v pořádku. Zatím to vypadá, že i EPG je stabilní - receiver mi nemrzne ani při větším "rejdění" v EPG. Podle doporučení mám nastaveno ukládání dat EPG do přístroje na síťový disk, který pochopitelně nemám připojený. :D


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od zdent »

Tak tento fw je u mne zatím nejstabilnější. Mám ho od 15.1. a ani jednou mi ještě "nezamrznul"! A to jsem v EPG několikrát hodně "rejdil".


tedysek5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 09 bře 2010, 21:34

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od tedysek5 »

Mně se ho podařilo zmrazit už několikrát. Poprvé když jsem přehrával video z flash a před koncem titulků jsem dal stop. Box se přepnul na TV program já si vzpoměl že jsem chtěl zkusit posun filmu. Tak jsem znovu spustil film a v tom se to kouslo. Pomohl restart přes DO. Po najetí jsem chtěl obnovit popisy u TV programů a přepínal jsem programy. U cca sedmého přepnutí došlo opět k zamrznutí. Vypnul jsem box zadním vypínačem. Po najetí jsem znovu pustil video a zkontroloval že posun funguje. Vrátil jsem se do programů a začal znovu přepínat kanály a tentokrát asi po 10 přepnutí znovu zamrznutí. Zase jsem vypnul box zadním vypínačem a pak jsem už jen přepínal programy abych zjistil jestli to znovu zamrzne. To se už nestalo


HD-Box-EniBox, HD-Box 9105, SatElita 2000HD, Oscam, Astra 23,5
Millo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 18 led 2010, 07:56

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od Millo »

tak i u mna uz niekolky den bez zamrznutia EPG a dokonca aj bez hlasky program kodovany a to som sa ani neobtazoval dat tovarne nastavenie po upgrade, vsetky nastavenie z predchadzajuceho fw. Snad to ostane aj nadalej..


HDBOX 9105
karoltm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 26 říj 2011, 19:55

Re: fw 2.11.34

Příspěvek od karoltm »

pre tedysek5: mal som rovnaké problémy. Zistil som, že som v OSCAMe mal nastavenia, ktoré pre danú verziu už boli neaktuálne(resp. neboli podporované). Po odstránení a optimalizácii nastavenia oscam mi táto verzia nezamrzla už viac ako 4 dni. A to som spúšťal aj avi z disku, prepínal a hrabal sa v EPG.


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9105 PVR“