Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Odkaz na stažení firmware a diskuze k aktuálnímu firmware.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Eisner
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2012, 19:12

Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od Eisner »

Ahoj
mám nainstalovaný FW BOX.FS9105HDPVR.v2.11.77.2013Nov1 ale stále mi zamzá asi systém. Při sledování mi prostě přestaně běžet film a musím satelit restartovat. Na předchozí verzi mi to dělalo to samé. Bohužel když to je 6x za film tak to začíná být dost otravné.
Prosím nevíte někdo čím by to mohlo být?? Mám monoblok na dvě družice 19,5°a23,5° programy sledujem hlavně česské a slovenské přes kartu Skaylink Iredo.
Díky moc za pomoc. Honza


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od grantec »

odmazat nepotrebne pluginy, vypnut startovanie mediaserveru , vyrobne nastavenia a nahrat len MCAS .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Eisner
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2012, 19:12

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od Eisner »

Bohužel jsem naprostý laik co je to MCAS nebo dde ho sehnat?? žádné plauginy jsem neinstaloval ale nevím co v satelitu bylo při koupi. Včera jsem přehrál pouze frimware a myslel jsem že by mi to mohlo problém vyřešit bohužel.
díky


rokson
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 26 lis 2008, 19:53
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od rokson »

Zdar vedel by si Grantec poradit?Tiez mam v hd boxe 9105 nainstalovany FW BOX.FS9105HDPVR.v2.11.77.2013 tento firmw.Doteraz islo vsetko v pohode a asi 2 dni dozadu prijmacu nieco zacalo vadit sam od seba ostane seknuty nedasa prepinat dialkovymvytiahnem zo zasuvky a prijmac sa nerozbehne ked stlacim na prednom panely on tak na display nebehnu len hodiny.Vobec nenabehne loader.Tak potom vlozil do zadu usb a znova natiahol na novo Firmware potom to nabehlo tak ako ma ale vzdy po nejakych 7 minutkach to spravilo znova a to som poskusal uz mnoho aj starsich firmw.Tak neviem co to teda moze byt.Je nato este nejaka oprava?


Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od Honk76 »

Tento firmware chodi uplne bez problemu,staci pres rcc smazat slozku var pote nainstalovat znovu image,proladit kanaly a nainstalovat prislusny plugin pro cteni karty


vaskos
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2014, 18:48

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od vaskos »

Mam rovnaky problem. Asi tyzden stary prijmac v stand-by rezime zatuhne , nereaguje na ovladac, musim ho len resetnut natvrdo. FW 2.11.87 a nepouzivam iny len oscam plugin. Co robit ? Downgrade firmware ?


vaskos
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2014, 18:48

Re: Zamrznutí systému na HD BOX 9105HD PRV

Příspěvek od vaskos »

bohuzial musim potvrdit tieto problemy. mam 2.11.87 a asi tyzden stary hdbox a v stand-by rezime mi takmer vzdy zamrzne. Jedine co pomoze je tvrdy restart prijmaca. Pouzivam len jeden plugin (predkonfigurovany oscam) od vyrobcu. Co robit ? Pomoc !


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9105 PVR“