Prohledání transpondéru

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream ZEE, NEO a Twin.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
pettr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21 říj 2014, 14:10

Prohledání transpondéru

Příspěvek od pettr »

Dobrý den. Jsem čerstvý majitel bazarového Coolstreamu Neo21Twin. Podařilo se mi naskenovat celou pozici 23st. a co jsem potřeboval, tak uložit do oblíbených. Protože nemám stb zasíťovaný, tak zatím na sucho, si čtu o fungování Dreamsetu, měl jsem představu, že místo naskenování celé 19st. si pouze vyberu některé transpondéry (HDTV). Když se proklikám do příslušného menu, vyberu družici, vyberu transpondér (ok), vrátí se to na menu výše, dám skenovat TP, ale načte se celá 19ctka a ne jen ten jeden vybraný TP.
díky za radu.


Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohledání transpondéru

Příspěvek od EnoSat »

V buketoch je moznost aktivovat polozku Vytvorit zoznam pre HD


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
pettr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21 říj 2014, 14:10

Re: Prohledání transpondéru

Příspěvek od pettr »

Děkuju, o tom vím. V dotaze jsem se nevyjádřil zcela přesně, to se omlouvám, mimo HD ještě i pár SD CNN, RTL apod. Takže jen principiální dotaz:vysvětluji si tu funci prohledání transpondéru správně a mám někde co špatně nastaveno, nebo to funguje jinak? Ono ve finále to možná vyjde na stejno, načíst cca 6x transpondér, nebou celou pozici, přetahovat do oblíbených se to stejne musí.
děkuji


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohledání transpondéru

Příspěvek od grantec »

zalezi od verize fw. 19,2 je srdcovka nemcov. preto tu poziciu skeunuje komplet, aby im nahdou cosi neuslo. Ale v niektorych verziach fw skutocne skenuje len oznaceny TP .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Coolstream ZEE, NEO a Twin - Dotazy začátečníků“