Skylink a Neo

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream ZEE, NEO a Twin.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
osvold
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2011, 16:57

Skylink a Neo

Příspěvek od osvold »

Zdravím všechny.
Koupil jsem Neo. Viděl jsem ho u kolegy, velmi se mi líbilo ovládání a možnost síťových funkcí a kvalita obrazu. Kolega má kartu Skylink v modulu Smit. Zakoupil jsem tedy i tento modul. Poté, co mi byl přijímač dodán, chodily všechnky programy přes modul bez problémů, bohužel přijímač byl vadný (nebudil se z Deep Stand By). Včera jsem dostal nový přijímač, problém ale je, že programy, dekódované přes modul kostičkují. Na další reklamaci nemám nervy, proto bych rád nastavil interní čtečku tak, aby chodila s kartou (ICE od Skylinku). Chtěl bych si nechat originální firmware 2.04 od CST.
Pokud jsem to z různých fór (především z coolstream.to) dobře pochopil, měl bych nainstalovat mgcamd a newcs.
V případě originálního firmware by soubory mgcamd měly přijít do adresáře /var/keys a newcs do /var/tuxbox/config
Dále, je v pořádku použít verzi mgcamd 1.35 CSat?
grantec posílal na coolstream.to verzi newcs 1.20 V13 ICE, předpokládám, že ta obsahuje podporu skylink karty.
Soubory nakopírovat do adresářů umím, netuším ale, jak a které konfigurační soubory je třeba ještě upravit, aby všechno fungovalo jak má. Byl by prosím někdo tak laskavý a poradil mi, nebo mne alespoň nasměroval někam, kde je to popsáno? Angličtina a němčina nejsou problém. Díky moc předem.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink a Neo

Příspěvek od dempsey »

viewtopic.php?f=308&t=8728&p=74088#p74088

Stiahni ten lokalizovaný s newcs a mgcamdom / ten z prvého príspevku úplne hore / , nainštaluj a nastav si anténu podľa seba.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
osvold
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 pro 2011, 16:57

Re: Skylink a Neo

Příspěvek od osvold »

Díky moc, je to skvělý, chodí to naprosto bezchybně. V zásadě je to pro mě prima dárek k vánocům, protože coolstream mi fakt dal zabrat, ještě jednou díky a krásný svátky.


Uživatelský avatar
matchboxx
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 520
Registrován: 12 čer 2011, 15:23

Re: Skylink a Neo

Příspěvek od matchboxx »

pravda, neutrino chce trochu badani a je to skvely operacni system


Soukrome zpravy nectu, pouzivejte forum, mozna tim pomuzete ostatnim
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink a Neo

Příspěvek od grantec »

Neutrino je najlepsi OS pre saty . Je to OS pre sat. prijimac , nie ako enigma2 , ktora sluzi skor na okrasu .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
PetrH
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink a Neo

Příspěvek od PetrH »

Neutrino mi už tolikrát ušetřilo tolik nervů, nedá se to s ostatníma srovnat.


Práce není, není práce...
Odpovědět

Zpět na „Coolstream ZEE, NEO a Twin - Dotazy začátečníků“