Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Zamčeno
limi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 15 lis 2011, 19:56

Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Příspěvek od limi »

V príspevku Zhasol mi HD BOX 7110 som opísal svoj problém. Grantec správne identifikoval závadu ako vadnú flash. Keďže výrobok mám v záruke, do opravy Sapro som ho poslal cez predajcu nepoškodený a z výroby zaplombovaný. Odpoveď akú som dostal zo Sapra uvádzam nižšie. Chcem vedieť vaše názory na to, že mi Sapro nechce uznať záruku. Za vaše vyjadrenia vopred ďakujem.

V přijimači byl zjištěn vadný obsah paměti flash. Jelikož tyto flash nelze naprogramovat je nutné použít flash novou.
Po napájení nové paměti flash přijimač najel. Odzkoušel jsem funkci LAN, USB, naladění programů i funkci čtečky.
Závada byla tedy způsobena poškozením obsahu paměti uživatelem, na což se s pochopitelných důvodů záruka nevztahuje. Cena opravy je 500kč bez DPH práce a cena paměti flash 200kč bez DPH.
V odpovědi prosím napište zda souhlasíte s placenou opravou nebo Vám přijimač zaslat neopraven. (novou paměť flash si vypájíme a původní přilepím páskou na základní desku.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Příspěvek od dempsey »

Názor na neuznanie záruky rieš s nejakým kontrolným orgánom ak sa Ti zdá že Ťa chce niekto ošklbať. Nesmieš si ale mýliť toto fórum s zákazníckou linkou spomínanej firmy.
Týmto tému končím, pretože sem vôbec nepatrí.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Zamčeno

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“