Zablokovanie Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Zamčeno
limi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 15 lis 2011, 19:56

Zablokovanie Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Příspěvek od limi »

Dempsey môžeš mi dať ban na celú vašu internetovú stránku, ale nechápem tvoj tvrdý postoj k môjmu príspevku. Ja som sa len chcel opýtať ľudí či sa im už stalo, že sa im v záruke pokazila flash, a či im výrobca záruku uznal alebo nie. Potom som chcel poznať názor ľudí, čí takáto závada patrí pod záruku alebo nie. Chcel som si urobiť názor či mám opravu zaplatiť alebo nie. V žiadnom prípade som nemienil vťahovať túto stránku do môjho sporu s výrobcom môjho satelitu. Ani nechápem ako by som to urobil. Ak sa nemôžem poradiť s ľuďmi o probléme s mojím satelitom, tak potom neviem načo tá diskusia je ?


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Zablokovanie Pokračovanie - Zhasol mi HD BOX 7110

Příspěvek od dempsey »

To máš pravdu. Môžem a ak neprestaneš na silu riešiť svoj problém nesprávnou cestou tak to aj urobím. Ak si kúpil prijímač v Sapre tak to rieš tam. Ak u nejakého iného predajcu tak to rieš u neho, ale buď taký láskavý a neskúšaj to riešiť na fóre ktoré vlastne so Saprom nemá nič spoločné a ktoré nemieni suplovať ich zákaznícku podporu.
Zúfalí ľudia robia zúfalé činy. Tomu rozumiem, ale ja som Ti dal už v Tvojom prvom príspevku jasne najavo, že to sem vôbec nepatrí.
Zhasol Ti prijímač ? Reklamuj ho u predajcu. Či Ti reklamáciu uzná alebo nie, neni starosť satdigitálne.

Takže ešte raz: Aj túto tému zamknem a ak budeš na silu chcieť svoje útrapy s tým že Ti tu alebo tam nevyhovuje spôsob reklamácie tak Ťa zabanujem.
Myslím že som sa k Tvojej reklamácii vyjadril jasne a korektne


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Zamčeno

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“