Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

gsxr1100
Nováček
Nováček
Příspěvky: 81
Registrován: 28 úno 2009, 18:10
Bydliště: Zohor

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od gsxr1100 »

Skusil som vsetky moznosti. Nic.

Pouzil som Nokia kabel. Nemam iny zdroj videa, ani ine zobrazovadlo, takze neviem overit, v com je zrada. Dik za reakcie.


HD-BOX FS-9200 PVR, HD-BOX FS-7110HD, AB IPbox 400S,QNAP TS-219P+,AB CryptoBox 150Twin, dva tarelky a zopar dual LNB
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od grantec »

kabel ! daj nejaky emos smejd a biely konektor.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
TMK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 17:44

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od TMK »

gsxr1100 píše:Skusil som vsetky moznosti. Nic.
A ten notebook má opravdu kompozitní vstup? To nebývá zrovna běžné, neni to spíš výstup? Jaký je to přesně notebook (výrobce, typ)?

Jinak, zvuk bys pak řešil jak?
grantec píše:..a na nom vyskusat moznost zmeny providera.
Providera?

T.


HD-BOX FS-7110 HD PVR (fw 2.11.16) + Skylink HD Irdeto (přes MCAS)
gsxr1100
Nováček
Nováček
Příspěvky: 81
Registrován: 28 úno 2009, 18:10
Bydliště: Zohor

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od gsxr1100 »

Bral by som taky notasek s kompozitnym vstupom. Alebo HDMI. To by bola parada. :D

Mam TV kartu do PCMCIA Aver Media cardbus. Zrejme bude aj tam chyba, lebo sto rokov som ju nepouzival a tie kabliky na vstupe su nejak vyheglane. Ale volakedy, ked som pouzival AB cryptobox 150 to islo paradne.


HD-BOX FS-9200 PVR, HD-BOX FS-7110HD, AB IPbox 400S,QNAP TS-219P+,AB CryptoBox 150Twin, dva tarelky a zopar dual LNB
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od grantec »

ja uz mam providerov vsade . Samozrejme,ze malo byt moznost zmeny rozlisenia . :38:


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
TMK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 17:44

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od TMK »

Tak včera měli v GESu ještě zavříno, dneska to konečně klaplo a musím říct, že mám velkou radost, kabel AVK 170 (resp. AVK199-150 podle nálepky na sáčku, ve kterém byl zataven) funguje perfektně a obraz je bezvadnej (ničím si nezadá s kompozitním výstupem jiných přístrojů, které mi prošly rukama), můžu vřele doporučit! Pes byl zjevně zakopán v mírně odlišných šířkách jednotlivých kontaktních proužků. Jediný problém s AVK 170 může být s poněkud masivnějším krytem jacka, který u mne bránil v zapojení HDMI kabelu z jedné a TOSLINK kabelu z druhé strany, naštěstí se dá snadno a bezpečně (minimálně 2mm hluboko je jen obalová hmota) seříznout.

Obrázek

(i u mne platí, že video je v bílém cinchi)
gsxr1100 píše: Mam TV kartu do PCMCIA Aver Media cardbus. Zrejme bude aj tam chyba, lebo sto rokov som ju nepouzival a tie kabliky na vstupe su nejak vyheglane. Ale volakedy, ked som pouzival AB cryptobox 150 to islo paradne.
Jo, jasně, rozumim. Holt s těma kabelama to neni jednoduchý.
grantec píše:ja uz mam providerov vsade . Samozrejme,ze malo byt moznost zmeny rozlisenia . :38:
He he :)

T.


HD-BOX FS-7110 HD PVR (fw 2.11.16) + Skylink HD Irdeto (přes MCAS)
exe854
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 21 kvě 2012, 16:09

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od exe854 »

MartinK. píše:Jenom pro doplnění. Koupil jsem 4 pólový AV kabel v EMOS elektro. A upozorňuji pro použití u HDBOXU 7110, je VIDEO CINCH barvy BÍLÉ a žlutý je AUDIO-L jak jsem upravil na obrázku. No změna je život.
Tak toto by ma asi nenapadlo.

Diky za upozornenie :96:


limcek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011, 14:13

Re: Video vystup - prijimac zdanlivo vobec nefunguje

Příspěvek od limcek »

Chalani jedna možno blbá otázočka, nemám tento STB ale známy chce súčasne zapojiť na ňom len audio staré domáce kino cez AV výstup STB. Samozrejme používa HDMI výstup na plazmu TV. Oplatí sa mi kupovať ten kábel, je súčasne signál aj na HDMI aj na AV výstupe STB? Ja si myslím, že asi áno, ale pre istotu sa Vás pýtam? Ďík za odpoveď.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“