fw 2.11.57

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fw 2.11.57

Příspěvek od grantec »

2.11.57

Kód: Vybrat vše

Ver 2.11.57

[ Common Issues ]

1. Subtitle missing or malfunction issue : Solved
dostupne aj cez update v prijimaci .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
radiomars Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 30 dub 2012, 17:08

Re: fw 2.11.57

Příspěvek od radiomars »

Protože se tady delší dobu nic neděje a pravděpodobně bud nikdo uvedený firmware nepoužívá nebo naopak je s ním spokojen,
chci napsat moje skušenosti.Delší dobu jsem používal firmware 2.11.49 ke spokojenosti,protože byl celkem stabilní,přijímač se
nesekal a vše fungovalo jak by se očekávalo.Lákalo mě vyzkoušet tento poslední tj.2.11.57 s myšlenkou pokud nebude dobrý
vrátit se zpět na 2.11.49.Soubor jsem stáhl přes přijímač a instaloval,pouze jsem měl zálohu programů abych vyzkoušel zda
je bude možno použít zpět.Instalování i nahrání programů zpět se povedlo i celkově se přijímač choval bez problémů.Pro jistotu
jsem udělal tovární nastavení a stáhl programy z družice kvůli testu třídění programů a opět se přijímač nesekal a celé usazení
programové nabídky na Astře 3 proběhlo bez problémů.Ponechal jsem Mcas z původního firmvare a jak je vidět chodí zatím slušně.
Překvapení se stalo až při testu nahrávání programu na "noc" kdy jsem přijímač nastavil na nahrávání v EPG a následně asi za 10minut
vypnul.Druhý den přijímač po zapnutí zůstal zamrzlý na programu z kterého se nahrávalo a nereagoval na tlačítka D.O. Bylo
použito vypnutí zdroje,vytažení a po opětovném startu už vše fungovalo jak má být,včetně programu který se nahrál v pořádku.
Od té doby zatím žádná další závada a tak zatím stále testuji.Rád bych slyšel Vaše zkušenosti pokud někdo tento firmware se
odvážil použít.Zajímá mě také názor na kvalitu u HD obrazu,zdá se mě o trochu ostřejší než u fw 2.11.49.


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-7110 HD PVR“