Max.životnost

Nastavení a vše kolem HD-BOX IRD-8000HD PVR Irdeto,linux.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
bovaj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 bře 2012, 21:15
Bydliště: karvina

Max.životnost

Příspěvek od bovaj »

zdravím. Tak jsem zjistil, že maximální životnost tohoto přístroje asi 4 roky. Pak už jede asi jen z posledních sil. Stále je ho třeba restartovat - kolébkovým vyp. vzadu, hlavně při zapnutí externího disku, při zapnutí internetu - spuštění třeba youtube již nereaguje vůbec. Takže tyto stránky nelze již zhlížet. A nového softvéru se už taky asi nedočkáme. Prostě přístroj na odpis. Nebo že by ještě ne? :54:


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Max.životnost

Příspěvek od ShaMan »

Mohou to dělat i kondíky , zkusit se domluvit s nějakým servisem ať se ti na to někdo mrkne .


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
hamham
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 16 bře 2010, 20:33

Re: Max.životnost

Příspěvek od hamham »

Problemy s restartom, cyklickym restartovanim pri starte a nemoznostou nastartovania prijimaca, kde ostane svietit na displeji len LOAD, maju na svedomi dva kondenzatory pod citackou kariet s hodnotou - 220 mikro / 10V.


jenda^^
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2013, 19:19

Re: Max.životnost

Příspěvek od jenda^^ »

Díky za tip. Hned jak přijdu domů je zkusím zkontrolovat a případně sehnat nové na výměnu...

Přijímač má asi 3 roky a restartuje se co 2 hodiny. Při přepnutí na DVB-S2 restartuje už asi po půl minutě.

Dát za nový přijímač 5+ tisíc mi přijde na moje sledování televize jako zbytečně vyhozené peníze. A ty do 2 tisíc, což by bylo přijatelné, jsou podle recenzí stejný odpad jako tenhle HD-BOX - takže taky zbytečně vyhozené peníze.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze - HD-BOX IRD-8000HD PVR“