certifikát ? a za čo !!!

Nastavení a vše kolem HD-BOX IRD-8000HD PVR Irdeto,linux.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
skofild
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 30 zář 2012, 21:22

certifikát ? a za čo !!!

Příspěvek od skofild »

Neviem si vysvetliť, aký drbo "certifikuje" v skájlinku prijímače, ale určite to len zapne, vloží kartu, pozrie či ju prijímač vidí, zoberie obálku s prašulami a vystaví "certifikát".
Veď len keby to skúmal dlhšie, tak by prišiel na to, že to zamŕza, keď by náhodou vypol hlboký stand-by režim tak by možno zistil, že po vypnutí prijímača ho po nejakej dobe cca.15 min už nezapne - pomôže len tvrdý reštart. Ešteže je tam ten kolískový vypínač. Vyskúšal by rýchle prepínanie medzi programami, veď sú medzi nami aj "klaviristi" a divil by som sa keby mu to nezamrzlo.
Ja netvrdím, že to je shit prijímač, má kopec super funkcií ,ale to základné nefunguje.
Možno som týmto niekoho spokojného nahneval, je mi to fuk.
Ja si uz takú ... menom HDBOX už nikdy nekúpim a to platí aj o iných modeloch. :42:


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: certifikát ? a za čo !!!

Příspěvek od dempsey »

Rozumne. Takto sa má správať zákazník, ktorý už má nejaké skúsenosti s Fortis výrobkami. Jednoducho to nebude kupovať a basta


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Jirkacv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 13 úno 2011, 17:48

Re: certifikát ? a za čo !!!

Příspěvek od Jirkacv »

skofild píše:Neviem si vysvetliť, aký drbo "certifikuje" v skájlinku prijímače, ale určite to len zapne, vloží kartu, pozrie či ju prijímač vidí, zoberie obálku s prašulami a vystaví "certifikát".
Veď len keby to skúmal dlhšie, tak by prišiel na to, že to zamŕza, keď by náhodou vypol hlboký stand-by režim tak by možno zistil, že po vypnutí prijímača ho po nejakej dobe cca.15 min už nezapne - pomôže len tvrdý reštart. Ešteže je tam ten kolískový vypínač. Vyskúšal by rýchle prepínanie medzi programami, veď sú medzi nami aj "klaviristi" a divil by som sa keby mu to nezamrzlo.
Ja netvrdím, že to je shit prijímač, má kopec super funkcií ,ale to základné nefunguje.
Možno som týmto niekoho spokojného nahneval, je mi to fuk.
Ja si uz takú ... menom HDBOX už nikdy nekúpim a to platí aj o iných modeloch. :42:


To že ti to nejde po cca 15 min zapnout ovládáním tak to je v pořádku, je to způsobeno špatným fw. Sapro na toto již upozorňovalo dne 4.října 2012 a bude oparvný fw. je kdy to se neví, jelikož tenhle model má certifikovanou čtečku od skylink a oni musí nový fw nejdříve zaslat do skylink aby ho otestovali a poté ho dají na jejich stránky ke stažení. mluvil jsem s technikem ze Sapra. Že jsem si nekoupil radši 9105+ :73:


Odpovědět

Zpět na „Diskuze - HD-BOX IRD-8000HD PVR“