Prestali ist you tube klipy...:(

Nastavení a vše kolem HD-BOX IRD-8000HD PVR Irdeto,linux.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
suppressus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 19 pro 2011, 20:05

Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od suppressus »

Mam mensi problem s you tube na mojom prijimaci (hd box ird 8000hd pvr).Pri spusteni you tube ho nacita ,ale pri spusteni klipui mi vypise "TENTO VIDEOKLIP NIE JE MOZNE PREHRAT ".Sw je tam taky ,ktory tam naistaloval predajca.Zo zaciatku siel normalne ,dlhsi cas som ho nepozeral ....no a teraz sa mu nechce.Nevie mi povedat niekto preco?Dik moc


canadiens
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 05 dub 2010, 17:57

Re: Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od canadiens »

Ahoj,mam uplne stejny problem..Taky nevim,cim to muze byt...


smoura
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 10 led 2012, 20:05

Re: Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od smoura »

Youtube nešlo,ale po nainstalování posledního fw 2.10.97 zase jde.Bohužel tento fw má tolik chyb,že už ho na Sapru odstranili.
S FW 2.10.97 přijímač zatuhává,nepamatuje si některá nastavení,po uspání se už neprobudí-musí se restartovat......takže neinstalovat!!Doufám ,že to brzy opraví.


Jirkacv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 13 úno 2011, 17:48

Re: Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od Jirkacv »

smoura píše:Youtube nešlo,ale po nainstalování posledního fw 2.10.97 zase jde.Bohužel tento fw má tolik chyb,že už ho na Sapru odstranili.
S FW 2.10.97 přijímač zatuhává,nepamatuje si některá nastavení,po uspání se už neprobudí-musí se restartovat......takže neinstalovat!!Doufám ,že to brzy opraví.

Tak to bude na dlouhý lokte, já mám úplně stejný problém, mluvil jsem dnes s technikem ze Sapra a ten mi řekl, že ten poslední fw 2.10.97, je opravdu chybový a než bude další, tak si počkáme, jelikož když oni vydají nový fw, tak ho musí poslat do Skylinku (jelikož to má certifikovanou čtečku) a oni si ho cituji "překopou" a schválený ho vrátí zpět do sapra a až tehdy ho dají ke stažení. Nejradši bych ho prodal a koupil si hd box 9105+, který nemá žádnou certifikovanou čtečku a je klid.


skofild
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 30 zář 2012, 21:22

Re: Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od skofild »

smoura píše:Youtube nešlo,ale po nainstalování posledního fw 2.10.97 zase jde.Bohužel tento fw má tolik chyb,že už ho na Sapru odstranili.
S FW 2.10.97 přijímač zatuhává,nepamatuje si některá nastavení,po uspání se už neprobudí-musí se restartovat......takže neinstalovat!!Doufám ,že to brzy opraví.
Tento prijímač opraví nie nový firmware od SRALPA ale 10 kilové kladivo v ruke zákazníka, čo nič iné nerobí, len čaká na "nový" firmware.
A technici zo SRALPA nie sú programátori ,ale asi nejaký opravári miešačiek a nie sat.prijímačov.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestali ist you tube klipy...:(

Příspěvek od dempsey »

V Sapre nikto nič neprogramuje ani nefixuje. Sapro je len ďaľší z neobratných obchodníkov, ktorí tak isto ako iní reselleri Fortisu nevedia svojho dodávateľa dotlačiť k poriadnemu fw. Vôbec by som nebol prekvapený ak by prestalo Sapro brať výrobky z Fortisu. Skôr som prekvapený z toho že do tejto sračky sa zapojil pirates, pretože trend je s Fortisom končiť spoluprácu a nie začínať.

Youtube neni licencované ani na jednom sat-prijímači. Ak by bolo licencované muselo by zobrazovať aj reklamy a aktualizácia by sa dala robiť online po sieti.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - HD-BOX IRD-8000HD PVR“