Náhodné restarty

Nastavení a vše kolem HD-BOX IRD-8000HD PVR Irdeto,linux.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
agent x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012, 12:26

Náhodné restarty

Příspěvek od agent x »

Ahoj všem.
Potřeboval bych poradit s následujícím problémem
Přijímač se náhodně samovolně při stratu, při registraci karty, přepnutí na jiný kanál dokonce i změna hlasitosti způsobí restart. Takhle se začal chovat tento týden a nepomohl ani upgrade firmware.
Z mého pohledu je přístroj zralý ná reklamaci nebo máte nějaký tip, jak problém vyřešit?


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od dempsey »

Reklamáciou nič nepokazíš - inak s tým prijímačom nemáš čo iné urobiť


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
agent x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012, 12:26

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od agent x »

Takže HDBOX je po reklamaci.
Vyměněná základní deska - zatím ok.


bovaj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 bře 2012, 21:15
Bydliště: karvina

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od bovaj »

agent x píše:Ahoj všem.
Potřeboval bych poradit s následujícím problémem
Přijímač se náhodně samovolně při stratu, při registraci karty, přepnutí na jiný kanál dokonce i změna hlasitosti způsobí restart. Takhle se začal chovat tento týden a nepomohl ani upgrade firmware.
Z mého pohledu je přístroj zralý ná reklamaci nebo máte nějaký tip, jak problém vyřešit?
Ahoj, měl jsem podobný problém. Stávalo se mi, že se mi přístroj i několikrát za den(4-5) samovolně restartoval. a nejvíce když jsem připojil externí HDD. Dal jsem přístroj na reklamaci. napsali, že udělali restart a opravu přístroje.
Po převzetí zpět jsem myslel, že přístroj bude lepší, ale nic moc se nezměnilo. Jen pro změnu nyní přístroj několikrát denně zamrzne a restartovat to musím já. Nejdéle trvá tzv. FST aktualizace programů. To trvá někdy i deset minut.
Tak nevím jestli přístroj dát znova do reklamace nebo něco jiného. Díky za každou radu. :100:


kenu
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 06 led 2012, 08:12

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od kenu »

Ahoj, poslední týden, začal stejný problém. Jak jsi dopadl ty? Reklamace?


diablo999
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25 pro 2012, 10:11

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od diablo999 »

Ahoj aj ja ma HDBOX 8000 a soft 2.11.61 a takisto sa mi prijmac sam restartuje riesil uz niekdo tento problem samozrejme satelit je asi mesiac po zaruke :-(


robbik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2012, 21:58

Re: Náhodné restarty

Příspěvek od robbik »

Caute, u mna toto iste !!! uz asi 2 tyzdne, sam sa restartuje, co sa s tym stalo?? doteraz bolo vsetko OK, uz dlhsiu dobu isiel bez problemov, ani neviem aky firmver tam bol ci 2,10,88 alebo 2,10,97...... dal som 2,11,61, ale nic... nepomohlo :/

a samozrejme je uz po 2 rocnej zaruke... :/


Odpovědět

Zpět na „Diskuze - HD-BOX IRD-8000HD PVR“