EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Nastavení a diskuze kolem Showboxu.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
faflina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2012, 21:14

EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od faflina »

moc prosím poradí mi někdo? máme už asi třetím rokem satelitní příjmač showbox s-300 platinum, je to už asi dva roky co nám přestalo fungovat (ze dne na den) tlačítko EPG nebo i INFO. prostě nevidíme co právě běží, co bude za program, nevíte někdo v čem může být problém, užse na to dívalo vícero techniků a nikdo nic neví, neviděl, nebo nesetkal a neumí. Kdyby někod tušil čím to je budumoc ráda, ža případné vyřešení. Prosím moc a další problém máme že se občas stane, při přepínání programů, že z ničeho nic přestane jít zvuk, vždy musím zezadu vypnout a zapnout a pak zase jde, ale technikovi to dělao taky a prý taky netuší proč. Asi před 10 dny jsem dělali výměnu karet skylink, a ze dne na den přestalo vše fungovat psalo nám to že jsou programy kodované, manžel to včera odvezl do servisu, ten to prý opravil, ale s tím že se to může opakovat. Což moc nechápu, proč by se to mělo opakovat, tak buď to opravil nebo ne. Nevím ale programy jak šly za sebou byly jinak seřazené, tak třeba s tím fakt něco dělal ale s tím zvukem si teda neporadil. Mohl by někod poradit, co a ja? Nebo nevíte někod v čem je problém? Třeba je to v nás, moc tomu nerozumíme ty pojmy ang. názvy a tak- tomu nerozumím vůbec. takže to chce psát jak pro blondýnu, i když teda blonďatá nejsem :)) . jinak moc díky


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od Thomik1 »

Je na to úplně jednoduchá rada. Nahrát do nho novější firmware .
Doporučil bych tento viewtopic.php?f=371&t=9855


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
faflina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2012, 21:14

Re: EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od faflina »

:-) děkuji o5 funguje, ale jde ve slovenštině, nevíte proč, bohužel jsem to vyzkoušela bez karty, protože to manžel o5 odvezl pryč bo to přestalo fungovat úplně. Takže mi tu zbyl jeden příjmač do kerého ale nemám kartu. a je ten program ve slovenském jazyce. ALe třeba jak tam dám tu kartu, tak půjde v češtině. No uvidíme. jinak strašně moc děkuji


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od Thomik1 »

Bohužel se budeš muset začít učit Slovenštinu ...... ne kecám , podívej se do menu a je tam položka nastavení jazyka .Tam to změn na češtinu a máš to v kapse. :87:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
faflina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2012, 21:14

Re: EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od faflina »

vtipálku, včera mě to večer trklo, že to je v menu :-) jinak díky :15:
jo a vlastně mi přestalo o5 fungovat komukace showboxu s kartou a tím novým firmware na to EPG, se chytla znovu i ta karta, je to jen na chvíly? nebo se tím přehrál i softwér? Protože už se to stalo jednou a v prodejně na satelity nám údajně přehráli soft, ale EPG negungovalo nadála a asi za 10 dní to o5 přestalo komikovat, by mě to jen zajímalo!


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: EPG - programový průvodce s vloženým obrazem NEFUNGUJE!!

Příspěvek od Thomik1 »

Není to na chvíly , skylink zatím něco (op klíček) mění na kartě co 14 dní a chvilku to trvá než to showbox načte. Nejlepší je nechat zapnuté na čt čku a čekat dokud najede obraz.


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Showbox DVB-S S-300/301 Platinum“