nejde karta ICE Skylink

Nastavení a diskuze kolem Showboxu.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
technikpc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2014, 18:00

nejde karta ICE Skylink

Příspěvek od technikpc »

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc, jelikož jsem zakoupil Showbox S-300 Platinum a mám již zaktivovanou kartu ICE Výměna od Skylinku. Bohužel programovou nabídku a vše mám študuji Vaše stránky, stáhnul jsem si fimwar ,ale bohužel nevidím svoji kartu a stále programy v základní nabídce ani v balíčku Multi jsou nefukční, provágěl jsem i reautorizaci karty,ale nic. Servisní poplatek je zaplacen. V současné době nechávám zapojen Showbox a čekám na aktivaci ze Skylinku. Fimware mám S300PLATINUM_PVR_A623V0025_20110106.WCS . Jako první jsem udělal to , že jsem načetl a vyhledal kanály a programovou nabídku,ale bohužel jedou jen volné FTA programy. Prosím Vás o radu a děkuji


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: nejde karta ICE Skylink

Příspěvek od Thomik1 »

Kartu máš vloženou správně? čipem dolů a dozadu . V menu přístupová karta je něco napsáno?


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
technikpc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2014, 18:00

Re: nejde karta ICE Skylink

Příspěvek od technikpc »

technikpc píše:Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc, jelikož jsem zakoupil Showbox S-300 Platinum a mám již zaktivovanou kartu ICE Výměna od Skylinku. Bohužel programovou nabídku a vše mám študuji Vaše stránky, stáhnul jsem si fimwar ,ale bohužel nevidím svoji kartu a stále programy v základní nabídce ani v balíčku Multi jsou nefukční, provágěl jsem i reautorizaci karty,ale nic. Servisní poplatek je zaplacen. V současné době nechávám zapojen Showbox a čekám na aktivaci ze Skylinku. Fimware mám S300PLATINUM_PVR_A623V0025_20110106.WCS . Jako první jsem udělal to , že jsem načetl a vyhledal kanály a programovou nabídku,ale bohužel jedou jen volné FTA programy. Prosím Vás o radu a děkuji


technikpc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2014, 18:00

Re: nejde karta ICE Skylink

Příspěvek od technikpc »

Thomik1 píše:Kartu máš vloženou správně? čipem dolů a dozadu . V menu přístupová karta je něco napsáno?


technikpc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2014, 18:00

Re: nejde karta ICE Skylink

Příspěvek od technikpc »

Ano karta je vložena správně a zařízení je nové. Jinak v menu přístupová karta to píše , že karta není vložena, psal jsem to přes mobil tak se omlouvám za to že to necituje


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Showbox DVB-S S-300/301 Platinum“