FW S-300 V31 V2 fix IRD

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
josef2207
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 10 pro 2008, 22:24

FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od josef2207 »

Opravený FW jsem vyzkoušel tak že večer jsem přijímač rozjel s roční kartou cslink irdeto(ID 0666),vše fungovalo normálně.Nechal jsem běžet na čt2,ráno kontrola a výsledek-tma,program zakodován.Radost byla předčasná.Objíždění klientů a přehrávání FW se odkládá.


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od ShaMan »

na http://www.digital-forum.net/phpATM/ind ... 0FIX%20IRD
jsou softy pro všechyn modely , ten pro 300 je tam novější .
Každopádně je třeba zapnout asi EMU u těchto softu nejdřív , MENU + 2580 chodily OK


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
Gus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 úno 2012, 16:12

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od Gus »

Zdravim,takže dalším mím pokusem bylo stažení tohoto fw a stále mi to nechodí!!! vyzkoušel jsem všechny návody které jsem zde na foru nalezl ,ale bez výsledku,EMU mám zaplé a když dám v přijímači přístupová karta tak mi to píše není vloženo, vyndání karty vypnutí přijímače ,zapnutí karty a vložení karty a stále nic. Ptal jsem se ve třech obchodech v Českých Budějovicích a tam mi řekli že to chodit nebude s novou skylink ice kartou! tak mi poradtě jaktože vám to tu chodí...... děkuji za každou radu,nebo přijímač vemu a poletí....


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od Thomik1 »

S ice kartou to chodí bez problémů na verzi 25. Dodrz postup co jsem psal v sekci rady a navody


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
vne
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01 led 2011, 19:15

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od vne »

Zdar. Zkus toto. Spíš než nastavovat EMU (klíče) je určitě lepší mít zapnuté zápisy na kartu a to je EMM (MENU+2589). Platí pro všechny ShowBoxy.


pivas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led 2009, 19:11

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od pivas »

zdar,mám novou kartu Iderto,nejnovější soft a zkušenosti stejný jako Gus,...nic nejde a přístroj kartu bud vůbec nevidí,a když náhodou ano,stejně nic nejde a ani nevypíše žádný informace o kartě.,bloker mám samozdřějmě na ZAP......budu rád za každou radu,díky


Gus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 úno 2012, 16:12

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od Gus »

pivas píše:zdar,mám novou kartu Iderto,nejnovější soft a zkušenosti stejný jako Gus,...nic nejde a přístroj kartu bud vůbec nevidí,a když náhodou ano,stejně nic nejde a ani nevypíše žádný informace o kartě.,bloker mám samozdřějmě na ZAP......budu rád za každou radu,díky
Stále po nekonečno pokusech nic,už to asi řešit nebudu-docházejí nervy :ugeek: koupim novej přijímač........


josef2207
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 10 pro 2008, 22:24

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od josef2207 »

Gus píše:
pivas píše:zdar,mám novou kartu Iderto,nejnovější soft a zkušenosti stejný jako Gus,...nic nejde a přístroj kartu bud vůbec nevidí,a když náhodou ano,stejně nic nejde a ani nevypíše žádný informace o kartě.,bloker mám samozdřějmě na ZAP......budu rád za každou radu,díky
Stále po nekonečno pokusech nic,už to asi řešit nebudu-docházejí nervy :ugeek: koupim novej přijímač........
V případě že máš cslink irdeto (ID0666),tak vyměň za ICE výměna(ID 0D96),ta se softem 25 z 6.1.2011 chodí bez problémů.Stálo by to "jen"600Kč k tomu 20dní global free a dva měsíce full.


loverman74
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06 čer 2012, 20:46

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od loverman74 »

Možno to nikomu nepomoze, ale ak patrite k tym co nepouzivaju zdielanie a nevyuzivaju ani EMU, tak siahnite po originalnom firmware zo
SAPRA http://www.sapro.cz/ftp/index.php?actio ... 20PLATINUM


S nim mi chodi aj stara karta cisty CRYPTOWORKS a bez problemov aj karta VYMENA ICE .... co som si myslel, ze CW pojde s tymto FW do "kytek"......


murna
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2012, 17:40

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od murna »

loverman74 píše:Možno to nikomu nepomoze, ale ak patrite k tym co nepouzivaju zdielanie a nevyuzivaju ani EMU, tak siahnite po originalnom firmware zo
SAPRA http://www.sapro.cz/ftp/index.php?actio ... 20PLATINUM


S nim mi chodi aj stara karta cisty CRYPTOWORKS a bez problemov aj karta VYMENA ICE .... co som si myslel, ze CW pojde s tymto FW do "kytek"......
No skusal som to ale najk mi to nebezi...Ako dlho treba cakat kym nabehne STV1 prip CT1 po vlozeni novej karty vymena irdeto?

Diky


loverman74
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06 čer 2012, 20:46

Re: FW S-300 V31 V2 fix IRD

Příspěvek od loverman74 »

No skusal som to ale najk mi to nebezi...Ako dlho treba cakat kym nabehne STV1 prip CT1 po vlozeni novej karty vymena I-deto?

Diky[/quote]


Na moje prekvapenie som cakal asi 1-2 minuty.... Ale vravim jednalo sa o kartu ICE, nie karta s cistym I*rdeto-m...

V prvom rade mal som obavu,ze po vymene karty z CW a stabilnom FW sa na novom tom FW od SAPRA pre ICE budu diat podobne veci ... mrznutia, tma atd. co sa pise skoro na kazdom fore o SHOWBOX S300 Plat.,
no ale ako vravim... prekvapenie a karta slape ako ma....


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“