irdeto karta

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

karlos72
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2011, 20:03

irdeto karta

Příspěvek od karlos72 »

ahoj mám S-300 platinum na karty cryptoworks vše OK ale po zaregistrování nové karty irdeto přijímač stávkuje a jediné co běží z českých programů je ČT 24 jinak "služba je kódovaná". Přehrál jsem firmware ale opět nic. poraďte někdo nebo to vyhodím z okna.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: I-deto karta

Příspěvek od Thomik1 »

Nahrát tento fw viewtopic.php?f=371&t=8965
Pak tovární nastavení,nalazení stanic znovu. Reset emulátoru (menu 2580 a modrým tl.) Pak nechat zapnutý showbox na čt1 a čekat na zápisy. :89:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
SlavoF
Nováček
Nováček
Příspěvky: 134
Registrován: 20 bře 2009, 13:53

Re: I-deto karta

Příspěvek od SlavoF »

Thomik1 píše:...Pak tovární nastavení,nalazení stanic znovu. Reset emulátoru...
máš to overené? , nezdá sa mi čo má Ird*to spoločné s naladením staníc, tiež funkcia čítačky na Ird*to, bo to moc roboty a ja som to nikdy pri S700 nerobil a šecko šlapalo jak víno, nech na takú prkotinu tí ludia neberú dovolenku zbytočne :12:


orlovecsk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2011, 10:31

Re: I-deto karta

Příspěvek od orlovecsk »

Thomik1 píše:Nahrát tento fw viewtopic.php?f=371&t=8965
Pak tovární nastavení,nalazení stanic znovu. Reset emulátoru (menu 2580 a modrým tl.) Pak nechat zapnutý showbox na čt1 a čekat na zápisy. :89:
no urobil som vsetko presne az po menu 2580 a teraz mam tam :
EMU vypnute
cas IR-1
Autoroll zapnut
prov id 00
a 4 riadky kodov prosim o pomoc ako dalej postupovat a co presne tam nastavit

panboh zaplat za presne rady , len prosim mi neposielajte odkaz na nejake stranky ale co mam naklikat dalej :D p.s. kolko asi trvaju tie zapisy ?


hajnalka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 09 pro 2011, 11:41

Re: I-deto karta

Příspěvek od hajnalka »

Dozeraz som nahraval vsetky SW cez USB kluc a nebolo treba resetovat emulator, da sa tento novy SW nahrat cez USB kluc,
este som sa k nahravaniu nedostal.Vdaka.


SlavoF
Nováček
Nováček
Příspěvky: 134
Registrován: 20 bře 2009, 13:53

Re: I-deto karta

Příspěvek od SlavoF »

a prečo by sa nedal nahrať cez USB, samozrejme že sa dá


hajnalka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 09 pro 2011, 11:41

Re: I-deto karta

Příspěvek od hajnalka »

RE:SlavoF
Vdaka-enem mi nejde do hlavy preco resetovat emulator po nahrani SW. Pri nahravani SWeček som nepotreboval ziadny reset EMU.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: I-deto karta

Příspěvek od Thomik1 »

SlavoF píše:
Thomik1 píše:...Pak tovární nastavení,nalazení stanic znovu. Reset emulátoru...
máš to overené? , nezdá sa mi čo má Ird*to spoločné s naladením staníc, tiež funkcia čítačky na Ird*to, bo to moc roboty a ja som to nikdy pri S700 nerobil a šecko šlapalo jak víno, nech na takú prkotinu tí ludia neberú dovolenku zbytočne :12:
Mám , nedávno jsem byl u jednoho klienta . Kartu měl v showboxu 2 dny a ani tuk. Továrko zase nic, reset klíčů aaaaaaaaa do 2 minut kompletní zápisy a hrálo to. Bez refreše a jiných ...
Věřím že někdo to neudělá bez toho co píšu a jde mu to ,podle mě záleží co stím ten dotyčný dělal a co tam předtím všechno ládoval. Lidi jsou umělci a divil by ses co všechno dokážou.
Jinak nalazení astry a seřazení je do pul hodiny i pro amatéra :lol: pokud ví co kde je.

@orlovecsk
Modrým tlačítkem
viewtopic.php?f=367&t=8964


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Po nahrání nového SW mi nechce přístroji vzít z usb ani zálohu kanálů a ani soft. Sdílení funguje, ale poskládat si kanály tak jak jsem je měl dřív pomocí DO je na delší čas. :cry:


Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Dal jsem usb do přístroje se starším SW a tam funguje vše, jak má. S novým SW při najetí na položku s kanály, nebo SW se zobrazí nápis NEDOSTUPNÝ. Malér je v tom, že nemůžu přehrát ani SW na jiný.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: I-deto karta

Příspěvek od Thomik1 »

Další , osobně bych si dal tu práci a udělal továrko a seřadil programy ručně.


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Proč další? Továrko jsem udělal a programy naladil a seřadím si je. Ale problém je v tom, že mi nic jiného ani nezbývá a až vyjde nový SW tak už si ho asi z USB nenahraji, protože to nejde. A o to mi šlo.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: I-deto karta

Příspěvek od Thomik1 »

Nedaří se ti vrátit pouze zpátky ,na starší fw . Nové pujdou. Pokud ne jsou i jiné možnosti kabelem rs232 , přepsání hlavičky atd..


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Když udělám zálohu kanálu, tak se k ní nedostanu. Teď jsem naformátoval flešku a zkusil to znova, ale nic. Kabel mám ještě z Openboxu, to mohu vyzkoušet. Nejdřív přepíšu hlavičku a pak dám vědět. Dík.


Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Tak nepomohlo nic. Nevím co s tím. Dnes už se s tím mazat nebudu a dostanu se k tomu až v pátek.


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“