Přeladění programů - pomoc

Nastavení a diskuze kolem Showboxu.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Přeladění programů - pomoc

Příspěvek od Steiner »

mám pre teba jednu 100% funkčnú S700 , cena dohodou :)) , dúfam že ma vlado nedod.be :rofl:


„Cross of Iron“
Uživatelský avatar
stofanak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 15 čer 2009, 20:05

Re: Přeladění programů - pomoc

Příspěvek od stofanak »

Steiner píše:mám pre teba jednu 100% funkčnú S700 , cena dohodou :)) , dúfam že ma vlado nedod.be :rofl:
no...dik, ale môj budúci prijímač bude dvojtunerový.... :)


Dreamsky NXP256HD, Ferguson Ariva 200, Showbox S-700 , Golden Interstar 7800, Optibox Extra CX PVR Ready, Toroidal 90, Skylink
interfernet
Nováček
Nováček
Příspěvky: 106
Registrován: 27 říj 2009, 22:22

Re: Přeladění programů - pomoc

Příspěvek od interfernet »

Potvrzuji problem stofanaka. U rodicu mam 2 ks Showboxu 700 a na obou stejny problem. Blbnou programy z TP 12525 a 11895. Chvíli na nich je signál, pak se ztratí. Někdy jedou programy ČT bez problémů 2 hodiny, pak signál není. Myslel jsem, že je v háji LNB, je to QUAD Golden Interstar. Ale třetí satelit - Ariva 200 HD jede jak z praku, síla dobrá na všech pozicích. Nezdá se mi pravděpodobné, že by dva výstupy blbly a třetí fungoval dobře. Navíc, když jiné TP mají plný signál. Už jsem zkoušel úplně TP vymazat a zadat znovu, blbne to pořád. Mám podezření na poslední verzi fw. Poradí někdo, co ještě zkusit??


AZBox HD Premium fw E2 RTi Core 1.6.0| AZBox HD Elite fw E2 RTi Core 1.6.0 | PS50B650 | HW-C770S | LH 650
jopo166
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 07 led 2009, 20:19
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Přeladění programů - pomoc

Příspěvek od jopo166 »

:eek: :eek: Aj ja som preladoval zopar prijimačou a po nejakom čase mY ludia volali že transporter 1836 im vypadol pripadne vypadli len niektore programi s transportera povedšine markiza prešiel som prednastavene transportery v prijimači a FREKVENCIA 1836 je v prijimači uš prednastavena ale z inou prenosovou rychlosťou SR a tam bol pes zakopany aj ked som dal manualne pridať transporter ten stary z inou prenosovou SR nebol vymazani bol v setingu uš nastaveny od nahratia setingu a tie transportery 2 rovnake v prijimači avšak jeden z inou prenosovou sa medzi sebou byju po vymazani transportera prednastaveneho z inou SR a znovuá vyhladani slovenskych programou je všetko ok davajte si nato pozor aby ste tam nenechali prednastaveny transporter aj ked ma ine sr lebo to bude a roby problemi nielern v tomto prijimači . ;)A takto odstranite magicke vypadky frekvencie oktorych nikto nevie prečo suiA takysto si skontrolujte aj ine transportery aby ste ich tam nemali navolene 2 krat lebo budu vypadky a problemi všetko čo pišem mam oskušane a nie na jednom prijimači prednastavene transportery nemožu byť v menu prijimača 2 krat lebo sa medzi sebou byju


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Showbox S-700 PVR Combo Platinum“