Aky stabilny soff na CSlink IRDETO

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
lubinoz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08 črc 2011, 13:29

Aky stabilny soff na CSlink IRDETO

Příspěvek od lubinoz »

Ahoj,
chcel by som sa spytat na na stabilny soff na S 700 karta cslink irdeto
Mam tam download/file.php?id=7485 ,je to v-30 ale ten mi po niekolkych mitutach začne sekat,alebo mrznut na dve tri sekundy,potom sam naskoči a ide zas niekolko minut a zas sa zasekne.Aj sa mi stalo že ked som prepol na program tak čierna obrazovka kanal kodovany a po chvilke naskoči.
Čital som tu že na tom softe je nejaky problem s nahravanim ja som to skusil čosi nahralo,nenahravam tak neviem posudit.
Cely som ho vymazal tovarenske,znova naladit nastavit,stale to iste.


lubinoz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08 črc 2011, 13:29

Re: Aky stabilny soff na CSlink I-deto

Příspěvek od lubinoz »

Ahoj,teraz pozeram a už 40 krat pozrena tema a nikto nemôže odpisat aky je stabilny soft na cslink irdeto.
Aspon nejake poznatky.


M_arecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 19 lis 2010, 22:37

Re: Aky stabilny soff na CSlink I-deto

Příspěvek od M_arecek »

keby si trosku cital tak by si vedel, ze je prakticky iba jeden fw ktory dekoduje ciste I*DETO
ma skodu vecije fakt, ze ma aj problemy
podpora tychto SD primacov bola uz nulova a vysieli fw ktore asi nik necakal

trosku z historie sice je to o s300, ale fw pre 3x.5x.7x vychadzaju subezne
25 lis 2011, 22:37 - Něco se děje ... Showbox Platinum S-300 V-30 test s/w I-R-D cards - Tak mi to nedalo to testnout , kartu IRD načte , identifikuje OK , ale bez obrazu . Asi bude třeba počkat na nějakou další verzi .
07 Dec 2011, 17:12 - S300PLATINUM_PVR_A623V30-2_BETA - I*DETO - Testováno , karta I-R-D jede takže pěkný dárek na ježíška


lubinoz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08 črc 2011, 13:29

Re: Aky stabilny soff na CSlink I-deto

Příspěvek od lubinoz »

Dakujem že si sa ozval,pytal som sa na tento soft ale na 700,je pravda že 300 som až tak neštudoval,ale čo som čital tak že ma problemy s nahravanim to by mi nevadilo,mne vadi že mi to seka.
V pohode mi načitalo kartu,aj zapisy tak som chcel zistit ako to ide ostatnym.
Na 300 vychadzali softy ako na prve,potom až 500 a 700.A neviem či su identicke alebo je neskoršia verzia vylepšena,myslim tym istym koncovym čislom.
Showboxaci sa na temu pozru teraz 75 pozreti a nikto neodpiše čo sa mu softe pači popripade nepači.Od toho je to forum.
Chel som iba vediet či maju ostatni uživatelia s tymto softom stejne problemy alebo som ja niečo urobil špatne.
Doteraz som s prijimačom nemal skoro žiadne problemy a nerobil som po prehrati softu tovarenske a šlapal.
Ešte so si všimol že napr. na markize seka viac ako na jojke a su na tej istej frekvencii.
Pravdu povediac na tieto programy si dam terestrial,ale chcelo by to vychytat muchy.
Tak som chcel aby sa vyjadrili ti čo ho maju a čo všetko vyskušali aby im šiel v pohode.


M_arecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 19 lis 2010, 22:37

Re: Aky stabilny soff na CSlink I-deto

Příspěvek od M_arecek »

ked som kupil svoju s700 tak vysiel asi najlepsi fw s700platinum_pvr_a673v0014_20090930
po problemoch s EPG som presiel na s700platinum_pvr_a673v0025_20110106
Stale pouzivam karty stare CRW.
Vzdy bolo tovarko a rucne naladenie stanic.
Medzi tym som skusal i ine fw pri vsetkych mi po par dnoch prevadzky zacal sekat obraz a niekedy som musel pouzit i zadny vypinac.
Nevyuzivam taktiez nahravanie ani share - takze pri fw sa k tymto funkciam nemozem vyjadrit.

Brat ma S300 najskor tam mal ICE potom som mu ju vymenil za CRW - rozne testy s fw aj orig od sapra, ale stale mu to obcas dost seka, dokonca ozelel i EPG a ide na S300PLATINUM_PVR_A623V0014_20090930
V ten den som kupil jednu S300 aj kamosovi ide mu bez problemov

jedno je iste najlepsie casy tychto boxov su tatam a teba sa popozerat po niecom novom
na rozdiel od s300 je moznost dat kartu do modulu, a skusit stabilnejsi fw - ale ci sa to oplati o tom nie som sam presvedceny (mozno ako test)


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“