showbox700 kombo

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
rado.77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2012, 15:52

showbox700 kombo

Příspěvek od rado.77 »

ahoj po výměně karty skylink nic nehraje.Služba je aktuálně kodovaná,skoušel jsem nahrát nový soft ale nic.poradí mí někdo moc s tím neumím.Mám showbox 700 kombo :54:


M_arecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 19 lis 2010, 22:37

Re: showbox700 kombo

Příspěvek od M_arecek »

rado.77 píše:ahoj po výměně karty skylink nic nehraje.Služba je aktuálně kodovaná,skoušel jsem nahrát nový soft ale nic.poradí mí někdo moc s tím neumím.Mám showbox 700 kombo :54:

v menu pristroja skontroluj ci pristroj vidi kartu, ak nie skus pristroj vypnut zadnym tlacidlom a po 1 min zapat (pri vypnuti mozes kartu vytiahnut a znovu vlozit)
ak pristroj kartu vidi -> potom skontroluj ci mas povolene zapisy MENU2589 EMM - ZAP -> prepni na kanal CT1 -> na webe Skylinku daj reatorizaciu a Cakaj


rado.77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 pro 2012, 15:52

Re: showbox700 kombo

Příspěvek od rado.77 »

M_arecek píše:
rado.77 píše:ahoj po výměně karty skylink nic nehraje.Služba je aktuálně kodovaná,skoušel jsem nahrát nový soft ale nic.poradí mí někdo moc s tím neumím.Mám showbox 700 kombo :54:

v menu pristroja skontroluj ci pristroj vidi kartu, ak nie skus pristroj vypnut zadnym tlacidlom a po 1 min zapat (pri vypnuti mozes kartu vytiahnut a znovu vlozit)
ak pristroj kartu vidi -> potom skontroluj ci mas povolene zapisy MENU2589 EMM - ZAP -> prepni na kanal CT1 -> na webe Skylinku daj reatorizaciu a Cakaj
dík za radu už to fungu :55: je


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“