OpenRSi 3.0 - Me

Nastavení a vše kolem Azboxu Me.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Uživatelský avatar
gorick
Mazák
Mazák
Příspěvky: 963
Registrován: 02 kvě 2010, 10:39
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od gorick »

:97:
1. citacka v AZMe funguje a vzdy fungovala, nezalezi na kernelu. Jediny problem, ze na nu dal The Ripper pomaly driver. Odozvy su okolo 800ms /cccam, oscam/. Zatial nevadi, vraj sa to doriesi casom. V tvojom pripade, kartu vymena rozbehaj pod cccam 2.3.0 alebo na inom stroji. Normalne musi ist v citacke.

2. ladeni selhalo - no to sa stava. Najlepsie je naladit programy priamo v prijimaci /moze byt napr. fast scan/. Dobre je teda urobit si vlastny setting. Malo by to pomoct, aby ta hlaska tak casto neskakala.

3. OpenRSi 3.0 alebo OAM? No najlepsie obidva naraz ;) . Su to rovnocenne images, maju rozne prehravace: OpenRSi ma MediaCenter a OAM zase AZplay. RSI tim to ma robene viac user friendly

4. skin HD Glass - je pekny a zda se, ze funguje v pohode... no mne osobne sa raz za cas stalo /nepravidelne/, ze mi vytuhol cely prijimac, zo stanby DO nereagovalo a nutny reboot. Niekedy ho este testujem, ale nepouzivam prioritne.

5. firewall v modemu vypnuty? Neviem, blokuje nieco?


DM 900 Triple Ultra HD 4K ..... Xtrend ET7500
zd09
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 24 črc 2011, 02:35

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od zd09 »

Děkuji gorickovi,doufal jsem,že mi odpoví.Zdá se mi,že firewal nic neblokuje,pouze jsem to slyšel.


petko3000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 dub 2012, 14:22

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od petko3000 »

Updatol som OAM cez ponukane SW updaty. Po update je vacsina nedostatkov prec. Obraz sice stale obcas so zrnom. Obcasnost sa vsak vyrazne zmensila. Media player AZplay opat funguje. Predtym nesiel nastartovat. Vzdy ma hodil naspat do menu. Uz treti den bez restartu. WHAW! :)

Len tak dalej chlapci.


Uživatelský avatar
king Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 10 srp 2012, 15:12
Bydliště: SK
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od king »

Zdravim, aj vam sa to stava, ze po prepnuti na iny program vypadne zvuk pomoze len prepnut dalej a spat a uz ide, nevim ci chyba u mna alebo kde :?:


Zgemma H9S
uClan Ustym 4K Pro
Octagon SF 108
chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od chrisperry »

king píše:Zdravim, aj vam sa to stava, ze po prepnuti na iny program vypadne zvuk pomoze len prepnut dalej a spat a uz ide, nevim ci chyba u mna alebo kde :?:
Nejen zvuk, někdy i obraz. Předpokládám, že chyba bude v OSCAM, ale řešení jsem zatím nenašel. Zkoušel jsem různé verze OSCAMu, ale zatím neúspěšně.


chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenRSi 3.0 - Me

Příspěvek od chrisperry »

Poslední automatická aktualizace mi úplně "odstřelila" oscam - hodila tam sice nejnovější verzi, ale ta na azboxu nefunguje (ptal jsem se na streamboard.tv, prý je to známý bug, ale protože většian vývojářů nemá azbox, asi bude nějaký čas trvat, než se odstraní).
Pokud máte stejný problém, je nutné ručně nainstalovat starší verzi (teď jedu na verzi 7266).

...nebo je to jen problém u mě?


Odpovědět

Zpět na „AzBox Me Diskuze“