OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Nastavení a vše kolem Azboxu Me.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od chrisperry »

Dotaz - povedlo se někomu na OAM7 rozchodit Pingflood keymap? OAM7 je asi nejlepší firmware, co zatím máme, ale bez Pingflood je pro mě nepoužitelný.


Uživatelský avatar
gorick
Mazák
Mazák
Příspěvky: 963
Registrován: 02 kvě 2010, 10:39
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od gorick »

chrisperry píše:Dotaz - povedlo se někomu na OAM7 rozchodit Pingflood keymap? OAM7 je asi nejlepší firmware, co zatím máme, ale bez Pingflood je pro mě nepoužitelný.
Pre OAM7 by mala byt urcena verzia enigmaplugin-extensions-keymap-pingflood.zip /tu v download/. Ale celkovo sa mi zda, ze pingflood keymap nebol celkom OK pre OAM7. Myslim, ze v AZplay potom nefungovali niektore funkcie napr. pauza, vyber zvukovej stopy atd.


DM 900 Triple Ultra HD 4K ..... Xtrend ET7500
chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od chrisperry »

gorick píše: Pre OAM7 by mala byt urcena verzia enigmaplugin-extensions-keymap-pingflood.zip /tu v download/. Ale celkovo sa mi zda, ze pingflood keymap nebol celkom OK pre OAM7. Myslim, ze v AZplay potom nefungovali niektore funkcie napr. pauza, vyber zvukovej stopy atd.
Jo, díky, tenhle šlape. Takže teď už jsem definitivně přesedlal na OAM7. Jen pro zajímavost - jak na tom chodí Skylink IRDETO, zkoušel někdo?

Instaloval jsem "backup" image a ty jsou připravené pro ICE kartu. Irdeto jsem tam tedy rozchodil s pomocí "hacknutých" oscam binárek od blackship a zatím šlape, ale jen pro jistotu se ptám, jestli náhodou neexistuje nějaká "elegantnější" metoda (hacknuté binárky totiž používám nerad, z mnoha důvodů).


Uživatelský avatar
king Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 10 srp 2012, 15:12
Bydliště: SK
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od king »

Zdravim, nemam cas nejak hladat, tak sa chcem opytat ci na tychto nasich masinkach ide UPC v emu cez Oscam ymod. Dik


Zgemma H9S
uClan Ustym 4K Pro
Octagon SF 108
rotchildo Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 09 srp 2009, 14:15

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od rotchildo »

zdravim,chtěl bych nahrát ten backup OAM7 od Goricka,ale nedaří se to.Provedl jsem Recovery boxu,flash jsem naformátoval na fat32 překopčil na něj tři soubory,ale žádný menu mě to neukáže,jenom na displeji boot 0 a adresa boxu.Tak nevím,jestli zkusit jinou flash?


Azbox Me OAM7--Azbox Elite ORSI 3 -- Showbox S300p V30 -- Kaon 570ksc -- Cslink,Ice --Bg 2100 --Fe80
rotchildo Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 09 srp 2009, 14:15

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od rotchildo »

tak už se mě to povedlo,nainstolaval jsem RSI3 z webu a pak po restartu mě to už tu flashku spustilo i stím instalátorem,tak dobrý zatim.


Azbox Me OAM7--Azbox Elite ORSI 3 -- Showbox S300p V30 -- Kaon 570ksc -- Cslink,Ice --Bg 2100 --Fe80
chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od chrisperry »

Ahoj, dokázal by někdo napsat, jak ručně nastavit hodiny na OAM? Jde především o to, kde to najít v menu (které submenu a která položka). Potřebuju s tím někomu poradit, nemám teď box u sebe a zpaměti to fakt nedám. Díky.


chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od chrisperry »

chrisperry píše:Ahoj, dokázal by někdo napsat, jak ručně nastavit hodiny na OAM? Jde především o to, kde to najít v menu (které submenu a která položka). Potřebuju s tím někomu poradit, nemám teď box u sebe a zpaměti to fakt nedám. Díky.
Už jsem na to přišel.


chrisperry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 19 srp 2010, 16:58

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od chrisperry »

Testuju nový Backup image od goricka (Backup openATV 3.1 ze 24.11.) Zatím šlape výborně.
Jediný problém je opět Pingflood keymap (hned o instalaci spadne Enigma a už ani nenaběhne). Ale zatím jsou zkoušel jenom starší verzi - zkusím někde najít aktuální, třeba ta bude šlapat. Obecně cokoliv s novým kernelem je hrozně nestabilní, to je ale známá věc.


rotchildo Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 09 srp 2009, 14:15

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od rotchildo »

zdravim,mam následující problém.Na azboxu ME mam nahrany backup OAM 7 vše šlape dobře ,akorát hodiny se zpozduji asi o pul hodiny.Časové pásmo mam nastaveny dobře ,tak nevim co s tím.Další je, ze po zapnuti boxu následující den nabehne box az po 20 minutach.Box používají rodiče a reakce odnasim já. Tak nevím jestli je špatný kondik,nebo zkusit přeinstalaci?


Azbox Me OAM7--Azbox Elite ORSI 3 -- Showbox S300p V30 -- Kaon 570ksc -- Cslink,Ice --Bg 2100 --Fe80
Uživatelský avatar
gorick
Mazák
Mazák
Příspěvky: 963
Registrován: 02 kvě 2010, 10:39
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od gorick »

Osobne som sa s takymi problemom este nestretol. To fakt musis cakat 20 minut, kym sa rozsvieti?
Urcite preinstaluj s tlacitkom recovery vzadu. A pre rodicov, ak chces mat pokoj, mozno staci :arrow: OpenRsi 2.1. Je to rychle a na sledovanie TV v pohode


DM 900 Triple Ultra HD 4K ..... Xtrend ET7500
rotchildo Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 09 srp 2009, 14:15

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od rotchildo »

to gorick: tak jsem box byl zapnout osobně sam,abych se přesvědčil jak jim dlouho nabiha a nabehne normálně,akorát ze se jim nezobrazi startovací logo a je tma na TV i když už svítí na displeji kanal.Po vypnuti a zapnuti boxu dalkacem se už program zobrazil na tv.Zřejmě měli rozhaseny nastaveni v menu a po úpravě se problém již vyřešil.Nic mene ten cas jde porat opožděně.OAM 7 je nejlepší a měnit ji nebudu.


Azbox Me OAM7--Azbox Elite ORSI 3 -- Showbox S300p V30 -- Kaon 570ksc -- Cslink,Ice --Bg 2100 --Fe80
rotchildo Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 09 srp 2009, 14:15

Re: OpenAZBox PLi MOD (OAM) - Me

Příspěvek od rotchildo »

tak problem se zobrazenim po zapnutí boxu nastal znova,ale už definitivně vyřešen.Špatný Hdmi kabel,po výměně již vše v pořádku :12:


Azbox Me OAM7--Azbox Elite ORSI 3 -- Showbox S300p V30 -- Kaon 570ksc -- Cslink,Ice --Bg 2100 --Fe80
Odpovědět

Zpět na „AzBox Me Diskuze“