Persian Empire - Me

Nastavení a vše kolem Azboxu Me.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
gorick
Mazák
Mazák
Příspěvky: 963
Registrován: 02 kvě 2010, 10:39
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Persian Empire - Me

Příspěvek od gorick »

Persian RC4 - test

--- no ukazalo sa, ze to ma rovnake ovladace ako OAM2 built5, teda aj rovnake chyby:
madiaplayer neprehral nic, Archivy CZ/SK takisto nic a ani nStreamVOD nejde,
dalej zacali nahodne vypadavat kodovane kanaly cccam a oscam

-- tuto cast /drivers/ musi zrejme poriesit The Ripper, posielal som mu nejake stream linky, ktore nejdu,
ze vraj urobi, co sa da...nieco uz fixol a bude to v novom builde

-- pri vydani build 5 vsak prisli vyvojari na cele s The Ripperom s myslienkou nepodporovat gstreamer, vsetky streamy, IPTV, ze pojdu len cez AZIPTV, co by ale znamenalo, ze nebudu v buducnosti fungovat pluginy napr. Archivy, MediaPortal atd. :107: toto si dufam rozmyslia

--- spat k Persian RC4
podla rady z ofic. fora sa problemy s ovladacom daju zatial riesit prepisanim suboru 865xdvb.ko z OAM build4, urobil som to tak a teraz to celkom drzi

-- v default skine na zaciatku chybali znaky v pisme, v pluginoch bol font changer, na vyber 2 pisma, po zmene OK, Font Magnifier je uz nainstalovany, ale vobec nereaguje na vyber ineho fontu

-- po vymene 865xdvb.ko z built4:
- vratili sa problemy so zvukom
- oscam, cccam OK
- Archivy, nStreamVOD, AZIPTV, Mediaplayer, AZplayer OK

--- necham si to zatial koli tomu mnozstvu uzitocnych pluginov, co tam Persian dal, netreba donho v podstate nic uz davat, ma to svoje panely, cez ktore sa da vsetko stahovat.. napr. ma to stahovac klucov - softcam updater, DLNA, Foreca, Font Magnifier, Logo Manager, Modem Manager, Stream TV Player, VLC, Navibar, Persian Palace, Pure Prestige - nieco ako TsPanel a mnoho ineho, nie vsetko vsak funguje v AZ


DM 900 Triple Ultra HD 4K ..... Xtrend ET7500
Odpovědět

Zpět na „AzBox Me Diskuze“