(ne)kompatibilita s TV

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
LHM
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 27 led 2010, 19:21

(ne)kompatibilita s TV

Příspěvek od LHM »

Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo nedokázal poradit s tímto zajímavým problémem? Kamarád si pořídil TV LG 55LA790V a chtěl po mě, abych mu doporučil nějakej slušnej a levnej satelitní box (na sdílení). Po mých zkušenostech, kdy jsem se přes Arivu, Az-box, Cryptobox,.. dopracoval k HD-boxu 9105( u kterého jsem už zůstal), jsem mu doporučil HD-box 9105 plus (protože můj typ 9105 už nejde koupit). Kamarád si tedy 9105plus koupil a hned nastal problém a sice, když ho připojí k TV přes HDMI, tak mu vůbec nejde zvuk a obraz je pod psa (těžko to popsat, jakoby rozmazaný (komprese) kolem hran). Zkusili jsme tedy připojit box do jiného HDMI vstupu, ale výsledek stejný, pak jsme zkusili jiný HDMI kabel a hle zvuk začal jít, ale obraz stále pod psa. Pak kamarád donesl Arivu 200 ( co má teď ve vedlejší místnosti u staré TV ) a ta jde s jakýmkoli kabelem v jakémkoli vstupu celkem obstojně, (obraz na SD viditelně lepší než z HD-boxu). Vypadalo to tedy, že je HDbox vadný, pro jistotu jsem ho ještě vzal domů i s tím kabelem co mu nešel zvuk, že ho zkusím na mé TV LG 60LA620s, připojil jsme ho a obraz naprosto OK, zvuk OK na jakémkoliv vstupu moji TV, pak jsem šel ke své starší TV Samsung (40palců řada 6000) a obraz i zvuk taky OK. Teď se tedy zdá, že si HD-box z nějakého důvodu nerozumí právě a jenom s tou LG 55LA790V, nastavení v menu TV jsem prošel a vše zkusil nastavit jako mám na mé TV, ale bez úspěchu. V menu HD-boxu se toho mnoho nastavit nedá. Otázka tedy je, co by mohlo být špatně ?


manji
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10 lis 2012, 22:45

Re: (ne)kompatibilita s TV

Příspěvek od manji »

upgrade FW tv ??? a neviem načo je mu ext SAT prijimač, veď tá telka má DVB-S/S2 tuner. (aha na zdielanie)


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 HD Plus“