Fw 2.10.54

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Fw 2.10.54

Příspěvek od Thomik1 »

Oprava oprav ,nahrávání funguje . další postřehy pište zde.

Stažení ZDE

Používejte s posledními dostupnými pluginy Pluginy STAHUJ ZDE


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
ZizalTabor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14 kvě 2012, 21:55

Re: Fw 2.10.54

Příspěvek od ZizalTabor »

I když jsem ještě zdaleka neměl čas vyzkoušet všechny funkce, rád bych se zmínil o problémech, na které jsem již stačil narazit:

1) Při formátování uživatelských dat přístroj zamrzne a opět se rozjede až po restartu (tento problém jsem již pozoroval u některých předchozích verzí. Naposledy mi to dobře fungovalo myslím u verze 43). Zamrznutí se mi stalo pokaždé, když jsem to zkoušel.

2) Problém při nahrávání jednoho programu a sledování jiného nebo při nahrávání 2 programů při použití pluginu Oscam pro čtení karty Skylink Výměna. V obou variantách došlo po pár minutách k vyskočení hlášky Program kódován a k znovu rozjetí čtečky pomohl opět až restart přístroje. Při nahrávání a sledování stejného programu však tento problém nebyl a nahrátí proběhlo v pořádku.
Při použití pluginu Mcas se výše zmiňovaný problém neobjevil a nahrávání 2 programů i sledování jiného programu než je nahráván proběhlo bez komplikací (v obou dosud uskutečněných pokusech).

Oscam i Mcas brány odtud:
http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 8&start=15


HD-Box FS-7119 PVR
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Fw 2.10.54

Příspěvek od grantec »

oscam ma viac chyb ,ako len dualdecode na stapi.
formatovanie uzivatelskych dat- to som pouzil naposledy pred rokom. Po nahrani noveho sw davam vzdy vyrobne nastavenia.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-7119 HD“