HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
davidem2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 15 říj 2013, 14:33

HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Příspěvek od davidem2 »

Hi sorry for the language but I'm using google translator, I have a hdbox fs7119hd where I installed enigma2 platinum on internal flash've downloaded the only oscam that menu plugin oscam8605 oscam_ymode and I tried to read the card 09cd VideoGuard but nothing I would know if there is a oscam that allows me to read my subscription and how these decoders because of folder directories are different from other enigma2 thanks?

ps = the combo version platinum + neutrino would be good to solve my problem? thank you!



Ahoj omlouvám se za jazyk, ale já jsem s použitím Google Translator, mám hdbox fs7119hd, kde jsem nainstaloval enigma2 platina na interní flash've stáhli jen oscam, že nabídka plugin oscam8605 oscam_ymode a snažil jsem se číst karty 09cd VideoGuard, ale nic, co bych vědět, jestli tam je oscam, který mi umožňuje číst mé předplatné a jak tyto dekodéry, protože složky adresářů se liší od ostatních enigma2 díky?

ps = combo verze platina + neutrino by bylo dobré vyřešit můj problém? Děkuji vám!


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Příspěvek od grantec »

Setting for enigma2 (pkt, HDMU or platino )
[reader]
label = SkyIT
Protocol = internal
detect = CD
device = /dev/sci0
boxid = 123456
caid = 09cd
mhz = 357
cardmhz = 357
ident = 09cd:000000
group = 1
emmcache = 1,3,2
blockemm-unknown = 1
blockemm-u = 1
blockemm-s = 1
blockemm-g = 1
blocknano = all
audisabled = 1
blockemm-bylen = 183,81


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
davidem2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 15 říj 2013, 14:33

Re: HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Příspěvek od davidem2 »

grantec píše:Setting for enigma2 (pkt, HDMU or platino )
[reader]
label = SkyIT
Protocol = internal
detect = CD
device = /dev/sci0
boxid = 123456
caid = 09cd
mhz = 357
cardmhz = 357
ident = 09cd:000000
group = 1
emmcache = 1,3,2
blockemm-unknown = 1
blockemm-u = 1
blockemm-s = 1
blockemm-g = 1
blocknano = all
audisabled = 1
blockemm-bylen = 183,81
oscam, který bych měl použít? 8605, že stažení z pluginu? byste mi pomoct v konfiguracích? a pokud tam je oscam liší od toho, co je v addony bych rád to vyzkoušet díky


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Příspěvek od grantec »

e2 platino treba stiahnut oscam8605
setting for oscam.dvbapi :
P: 09cd 1


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
davidem2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 15 říj 2013, 14:33

Re: HELP configurazione oscam ...... e 09cd

Příspěvek od davidem2 »

řešené vše díky dobře dopadne ...... scaricavo oscam když jsem odešel všechno, co tam bylo oscam config Skylink .... upc oscam atd. a myslím, že to šlo do války, místo toho jsem smazal složky v oscam tlačítek vlevo jen jsem nepotřeboval nakonfigurovaný server, všechno - servis - provd - usuer atd. vše funguje teď jsou GIO 3-4 hodin nepřetržitě a nic neblokuje všechny hladký, teď jsem se snažil otočit klíčem k digitálnímu obloze nebo ostatní klíče pro DVB-T, které lze nalézt v mé zemi, po zasunutí klíče do digitálního set-top boxu a psaní telnet z příkazového cat / proc / bus / usb / zařízení I uznává, že je Avermedia 867 obraz pak Platinum uznává ..... mohl byste mi pomoct zjistit, jestli můžu, aby to fungovalo na hdbox fs7119? bude velký dík.

English

solved all thanks goes well ...... scaricavo oscam when I left all that there were oscam config skylink .... upc oscam etc. and I think it went to war instead I deleted the folders in oscam keys left only I did not need a server configured everything - service - provd - usuer etc. everything works fine for now are giò 3-4 hours continuously and nothing is blocking all smooth, now I was trying to turn the key to digital sky or other keys for DVB-T which can be found in my country, by inserting the key in the digital set-top box and typing telnet from the command cat / proc / bus / usb / devices I recognizes that it is an Avermedia 867 then the image Platinum recognizes ..... could you help me to see if I can make it work on hdbox fs7119? would be great thanks.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7119 HD“