Občasné zasekávání boxu

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Občasné zasekávání boxu

Příspěvek od xdedek »

Tož tak se mi objevily další problémy...
FW 2.11.77
L7.07
FDUv1.4

OSCAM r9026 new webif (nastaven jako klient)

no a dnes jsem zapnul box na CT HD a asi po minutě se zasekl... skočilo program zakódován a nešel ani přepnout na jiný kanál, šel vypnout.. zobrazily se hodiny.. standard.. klasika pohotovostní stav, zapl jsem a zhasl display a obraz nic.. , vypl jsem a vše se opakovalo, .. tak jsem potom odpojil napájení (FS7119 nemá vypínač) a po chvíli spustil.. ale ouha.. jen blikala LED oranžovo zeleně a nic.. display mrtvý... chvíli jsem počkal a po chvíli provedl ještě jeden restart napájení... no a stále nic ale to se opakovalo.. vypadalo to už jako mrtvý box.. tak jsem si nachystal RS232 a popřipojoval jsem vše ... zapnul Putty a čekal na hledání chyb.. no a ouha... on se ta potvora spustil a vypadá, že už celkem jede..
tak nevím, napadá mě nějak zkusit komplet pročistit NAND po těch pokusech s Enigmou.. nechcu vyvolávat ani paniku s FW..

jinak ale jedna chyba se našla.. nevím teda přesně o co jde.. prostě tak nějak náhodně se chvílama objevuje.. prostě pořád tam skáče.. ale po minutě.. někdy později, nekdy dřív.. nevíte někdo?
STPTI_SlotSetPid1 failed ErrCode : d0048, sel : 0, pid : 1
STPTI_BufferAllocate2 failed 7


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7119 HD“