Nejde signál do TV

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
j.sedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 19 led 2012, 16:35

Nejde signál do TV

Příspěvek od j.sedlacek »

Ahoj - mám HD-BOX FS-7119 HD PVR (koupeno 08/2012) + TV LG Full HD
firmware jsem aktualizoval v r. 2013, ale už přesně nevím který - doteď fungoval dobře
HD-BOX jde normálně zapnout, je možné přepínat programy, reaguje na dálkové ovládání - TV detekuje aktivní HDMI vstup (jde na něj přepnout), ale pak hlásí "žádný signál". Problém je tedy v přenosu signálu přes HDMI ze satelitu do TV - už se mi to stalo několikrát, ale když jsem to zkusil druhý den, zase bylo vše v pořádku. Nyní však už asi týden nic. Zkoušel jsem tlačítkem "Resolution" na dálkovém ovládání měnit rozlišení výstupu - bez výsledku. Zkoušel jsem vytáhnout kabel napájení - bez výsledku. Zkoušel jsem jiný HDMI vstup, jiný kabel - bez výsledku. BD přehrávač na stejném HDMI vstupu funguje. Prosím o radu. Děkuju.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od Thomik1 »

Je možnost vyzkoušet hdbox na jiné TV ?


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
j.sedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 19 led 2012, 16:35

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od j.sedlacek »

Zkusím ho vzít zítra na návštěvu k příbuzným a dám vědět...


j.sedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 19 led 2012, 16:35

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od j.sedlacek »

Ahoj! Tak na jiné TV Samsung taky není žádný signál. Zjistil jsem však, ze má hdbox AV výstup přes jack - takto jsem signál do TV dostal a aktualizoval firmware na poslední verzi, avšak ani to nepomohlo. Má, prosím, někdo nějaký nápad? Díky.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od Thomik1 »

Pravděpodobně odešel výstup HDMI . Asi servis nebo koupě druhého. :51:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
j.sedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 19 led 2012, 16:35

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od j.sedlacek »

Díky - zkusím servis a dám vědět.


j.sedlacek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 19 led 2012, 16:35

Re: Nejde signál do TV

Příspěvek od j.sedlacek »

Tak po dvou měsících v servisu mi HD-BOX vrátili s tím, že konektor je v pořádku, ale vadná je prý deska. Tak nevím, zda je možné, aby shořely jenom nějaké obvody zajišťující HDMI. Na desce není žádné poškození vidět. Bohužel po této zkušenosti už asi do HD-BOXu nepůjdu.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7119 HD“