nor 2 usb sapro

Otázky začátečníků E2 Showbox VITAMIN 5000 HD

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

nor 2 usb sapro

Příspěvek od vitamin »

robi mi problem nastavenie u tejto verzie oscamu a mgcamu a ked pretočim motor napr.na upc a dam spat tak bez restartu to nechce nabehnut. u verzie usb pkt od steinera to nerobi.chcel by som porovnat tuto kombinaciu aj v tejto verzii ale robi mi to problem .keby to tu niekto popisal ten postup tak polopate aky restart treba dat a či treba davat restart e2 pri prehadzovani setapu oscam mgcam.diky za rady.vitamin


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

nor 2 usb sapro

Příspěvek od demodemo »

mám dotaz ohledně druhého USB. v předním usb je zastrčen klíč s e2 a jestli vitamín správně detekuje :colombo: v zadním usb připojený externí disk a funkce nahrávání a přehrávání funguje bezproblémově. :jednicka:


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od grantec »

ano , detekuje spravne , record je dostupny okamzite pri starte , timeshift treba v nastaveniach premapovat do /autofs/


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
walter76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 01 led 2012, 20:15

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od walter76 »

chci se zeptat na sdileni? jede tady nebo jak nastavit. a jak nastavim motor.diky


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od demodemo »

tak jsem se dnes do toho pustil, nepodařilo se mi tam dát posledni sw z 6.11. nakonec jsem tam nacpal z 5.11. vše proběhlo ok. jelikož se v prostředí linuxu neumím pohybovat nepodařilo se mi rozchodit ice kartu v uni čtečce a už vůbec vitamína jako klienta tak jsem se zdárně odporoučel a vrátil se úspěšně z5. myslím že poslední soft pro sapro už kartu v uni čtečce přímo najde pokud se pletu tak mě opravte. přes to vše jsem si vše dostupné prolistoval a musím říct že je to super. snad se tam jednou dostanu ze vším všudy fakt mě to nadchlo. bez zapojeného drátku se vitamín po návratu choval nestandartně po zapojení vše v pořádku. zatím vám budu tiše závidět a snad se jednou dočkám taky. jestli ne tak si pořídím mašinku pro blbce. :love:

P.S. ještě dotaz jestli tam funguje voyo.cz?


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od grantec »

voyo.cz je sucastou pluginu mediaportal .
dnes sem pastnem verziu s unicitackou priamo v enigme, bez nutnosti spekulovania, aby vedel hned dekodovat.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od pilgrim »

To s tymi USB klucmi je furt problem mam iba jeden funkcny ostatne 4 bud nejdu vobec alebo raz idu a raz nejdu, co mi brani testovat sapro.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1231
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 157 poděkování

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od 005jon »

@pilgrim - Windows XP nedokáže spoľahlivo sformátovať kľúčenku pokiaľ bola pretím naformátovaná na ext2.


Program na formátovanie USB flešky vráti vám ju do pôvodného stavu FAT32

SDFormatter_V2.0.rar


Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: nor 2 usb sapro

Příspěvek od pilgrim »

Oki testnej to. Ja mam tiez nejaky soft http://www.partitionwizard.com/ je free a pozna aj ext2 a ext3. Ma formatoval som svoju 16 GB kluc na 2 particie 1 GB FAT32 a 15 GB na ext3 na dalsie pouzitie napr. timeshift alebo nahravanie atd. Najskor to nabehlo ale po restate FLASH BOOT.
Mozno je to klucom preto chcem zohnat viac overenych klucov aby som mohol experimentovať.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2 VITAMIN“