Mgcamd Wiki

Otázky začátečníků E2 Showbox VITAMIN 5000 HD

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Mgcamd Wiki

Příspěvek od demodemo »

ahoj, chci se zeptat na ten soubor var/keys. včera jsem zkušebně nainstaloval do vitamína e2 pro sapro ale tenhle soubor jsem tam nenašel. postupoval jsem podle uvedeného obrázku nahoře ale ve FTP a commanderu jsem ho neobjevil. jelikož jsem linuxový analfabet tak bych potřeboval s tím pomoci. bud jsem slepí nebo to tam není nainstalovaný. prosím o radu. jestli tady kecám nesmysly tak se omlouvám. :virus: :virus:


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od grantec »

/var/keys/ nieje subor ,ale adresar. a ten v boxe je.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od demodemo »

díky, v pondělí se do toho pustím znova a doufám že mi to bude šlapat. škoda nevyužít tak přívětivého prostředí jaké e2 po tak skvělé práci nabízí. :55:


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od demodemo »

přes RCC otevřu FTP odkliknu var ale keys tam nevidím. prosím poraďte jak se k tomu dostanu aby to odpovídalo obrázku v sekci VITAMIN - rady a návody E2 v Mgcamd Wiki

[quote="005jon"]Súbory ktoré môžeme editovat - var/keys

Bez programu RCC alebo DCC sa nepohnete v enigme všetko editujete a kopírujete cez FTP priamo v boxe.


Obrázek
Obrázek


demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od demodemo »

tak nikdo neporadí keys jako adresář jsem tam po zadání var nenašel je tam jen jako symlink, mám si ho vytvořit sám a tam zapsat textfile fakt se dále nehnu. nebo poraďte jak vytvořit s vitamína klienta. díky za odpověď.


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od Steiner »

Tak odklikni ten symlink a si tam kde máš byť kurňa. V každom image to môže byť inak, niekde var/keys, niekde usr/local/keys, ale ten symlink tam nie je len náhodou, to je ono.


„Cross of Iron“
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od grantec »

Mgcamd hlada SoftCam.Key vo /var/keys. Aby sa mgcamd nemusel upravovat, je v povodnom umiestneni len symlink, ktory nasmeruje system do adresara /usr/ . Ten je v enigma2 pre uzivatela a jeho data. Mgcamd ho hlada vo /var/ z historickych dovodov - enigma1 . Ale v boxe je uz enigma2 .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
demodemo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 09 pro 2011, 15:23

Re: Mgcamd Wiki

Příspěvek od demodemo »

díky moc za pomoc, chyba byla na straně obsluhy. já trouba :51: jsem neměl nainstalován plugin proto jsem tam nemohl nic najít. ještě jednou díky za pomoc.


Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2 VITAMIN“