Čo vylepšiť

Otázky začátečníků E2 Showbox VITAMIN 5000 HD

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
fadilar123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 16 led 2013, 13:09

Čo vylepšiť

Příspěvek od fadilar123 »

Toho času, keď som prechádzal z Fergusonov rady AF na Showbox S300, Shovbox Vitamín bola veľmi príjemná zmena, že vedel som bez pomoci PC naraz presúvať a mazať viac sat. staníc a dnes keď si vytváram nové bukety...
Preto sa pýtam: je možné do menu zoznamu staníc pridať položku „ označiť všetko “ alebo „ presun všetkých staníc do buketu “ veľmi by to pomohlo, čo sa týka komfortu obsluhy.
PS: Viem, že existujú programy na úpravu settingu v PC, ale zapínať PC kôli tomu, že som naladil novú družicu...


fadilar123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 16 led 2013, 13:09

Re: Čo vylepšiť

Příspěvek od fadilar123 »

V spálni mám Arivu 250 Combo a na sieť sa pripájam cez wifi USB Radlink Rt5370 adaptér. Je možné ho použiť pre Vitamin ?
Notebook používam ako wifi router s programom Connectify.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo vylepšiť

Příspěvek od grantec »

ariva wifi adpteer enigma asi spozna - neskusal som to , ale predchadzajuce verzie mali driver .
na odskusanie staci vypnut vitamina, pichnut tam wifi, zapnut a ak v Nastavenia- Siet prubudne wifi adapter , je vsetko v poriadku .
Uprava zoznamu programov v enigme1 aj 2 su dane podstatou enigmy. Ano, programy sa presuvaju dialkovym po jednom (ak neberieme do uvahy moznost presunut cely balik providera do favortnych ) . Rozhodne na tomto sposobe ovladania vitamin nebude nikdy vynimkou .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2 VITAMIN“