Gigablue HD QUAD PLUS

Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad.

Moderátor: efendy55

Odpovědět
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

a s tým hbbtv a hodinami to presne ako tebe blbne aj na xtrende-10000-ke na gigablue som to neskúšal ,ale bude to asi to isté . celé to hbbtv na satelitoch stojí za hovno , raz to ide bez problémov , potom nejde potom ide atd...atd.... pre mna osobne táto vymoženosť nie je vôbec zaujímavá ,ale ako tak čítam tak dosť borcov na tom frčí ........


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Tak dik, alespon mam jistotu ze to neni jen u me. Jinak jsi myslim, ze to je supr vec. Cetl jsem na Nemeckem foru, ze je asi lepsi stahnout z feedu (OpenOpera), a tam je to taky. Musi jse prej ale nejdriv odstranit hbbtv, coz box nemusi uplne udelat. Doporucují nahrat novy image, a pak to vyzkouset jen s (Open Opera). Samozrejme nejdriv udelat zalohu. Zkusit nemohu, protoze nemam to PC. Ale i tak jsem to hbbtv zkusil odinstalovat, dal restart, nahral (Open Opera), dal restart, a funguje to fakt uplne stejne pres cervene tlacitko. A opravdu tam ty hodiny sedi. Jenze jsem nezpustil (iVysilani), porad to jen nacitalo, ale nenacetlo. Mazna ma nekdo nejakou zkusenost, a nebo to vyzkousi. Zatim cau.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

hm ,práve to hbbtv alebo čo to je za zázrak v gigablue v image openatv-4.2 na stv1 funguje bezvadne :55: aj na čt ,ale nič tam nespustím kvôli nejakým blbým právam vraj na mojom území . na verzii openatv- 5.0 to nefunguje takže na to bacha .uff, práve to skúšam v zere kde mám image openatv-5.0 a tam na stv tiež hbbtv funguje .


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Tak to je taky pekna volovina, ty prava. Uz vubec to nechapu na nemeckaych kanalech, kde mi taky nejaky videa pres hbbtv nejdou prave kvuli pravum. A pritom ty kanaly jsou volne. Jinak mi Stv videa jdou. Takze kaslu na ty hodiny, hlavne ze to nejak jde. Mozna jeste prijde nejaka aktualizace. Zatim cau.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

no u nás na slovensku sme s tým hbbtv asi totálne v prdeli . na stv je velké gulové .......... a čt nás slovákov oddrbala kvôli tým právam . aký prínos to vlastne potom má celá táto vymoženosť či už v telke alebo v boxe ??? preto to už ani neinštalujem do žiadneho bazmeku ,ale to je už môj problém . :92:


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Tak to je docela smutny, ze nemuzete poustet nase videa. Poplatek platime prece vsichni, tak nevim kde je problem. Snad jse jednou dohodnou. I Kdyz u Cechu a Slovaku dost pochybuju. Jednou nas ty Papalasi na hore rozdelili, a takhle to vypada. Tak cau. Jdu jse nekam schovat, je tady na zapade dost horko. Dam si plvko a rumika, a bude lip.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

borci má už niekto doma ten nový model ,, ULTRA " ???


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

Zdravim, poprosil bych o radu. Po aktualizaci z 8.8, jse mi z pluginu odinstaloval = openWebif = a ted pokazdem najeti na pluginy dostavam hlasku - Nektere pluginy nejsou dostupne; Extensions/OpenWebif (cannot import name IMG_WHITESERVICE). Tak jestli by nebyla nejaka rada, co s tim. Pocitac bohuzel nemam. Kdyz nahraju zpet aktualizaci z 5.8, tak je zase vse jak bylo. Ale po aktualizaci zase to same. Taky jsem od te doby, mel uz asi 6x modrou obrzovku (restart). Mam OpenAtv 4.2. Moc dik. Nekdy mam ten pocit, ze je tech aktualizaci az moc, a ze jenom cekame az to zkolabuje uplne.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

tento problém s openwebif majú aj iné boxy v tomto image / mám to odskúšané napr.amiko elien mini a triplex /po každej aktualizácii online už to nefunguje pyskuje presne ako tebe . pomôže len kompletný flesh a potom to už v tomto image radšej online proste neaktualizovať . niečo tam dodrbali ,ešte sa dá s toho vyklučkovať tak že pred aktualizáciou si tento plugin cez ftp zálohuješ a po aktualizácii odstrániš novší a nakopčíš tam ten starší ,ale za to neručím do kedy ti to bude fungovať . ja proste toto image už v žiadnom boxe neaktualizujem online . preferujem radšej komplet flesh ako aktualizáciu a všetko funguje ako potrebujem . v hdfreaks alebo hdmu image tento problém nebol ,aspon ja som sa s ním nestretol . ja mám v gigablue image openatv-4.2 už asi 3-mesiace a neaktualizoval som to ani raz ,ale už asi skúsim tiež nové image openatv-5.1 cez výkend ak budem doma . pokial ti všetko funguje ako potrebuješ tak to neaktualizuj .


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Diky za odpoved. Kdyz tak tam zatim dam tu aktualizaci z 5.8, tam to jeste funguje. Kdyby jsi zkousel to OpenAtv 5.1, podel jse casem o svoje dojmy. Jeste bych jse zeptal na to GigaYoutubetv, to uz mi taky nejakou dobu nejde, porad mi to haze error. Tak jestli nahadou nevis. Jeste jednou dik.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

giga youtube tv 2015 je u mna tiež eror , ale youtube tv plugin funguje aspon námatkovo. mám tam openatv-4.2 s júna 2015 .


Všetko4K,Linux E2
hranicecz Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2015, 11:17

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od hranicecz »

efendy55 - Tak diky. Ja to naopak aktualizuju kazdy den, kdyz je k dispozici. Do ted to bylo vse ok, ale od toho chybejiciho OpenWebif, jse mi zda ze ma nejake mouchy. Uvidime casem, zda jse neco nezmeni. Cau. Jinak KravenHD je uz ve verzi 6.1, pokud ho jeste pouzivas.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

jo to viem , aj som ho už nainštaloval ,ale nejako sme si doma zvykli na ten starší .


Všetko4K,Linux E2
bobhy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 11 pro 2011, 23:42

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od bobhy »

efendy55 píše:borci má už niekto doma ten nový model ,, ULTRA " ???
Včera mi přistál doma GigaBlue HD Ultra UE.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

a ako si s tým bazmekom spokojný ????


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad“