Prechod na novy image z OpenATV 4.2

Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad.

Moderátor: efendy55

Odpovědět
Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Prechod na novy image z OpenATV 4.2

Příspěvek od Bond »

Oplatí sa prechod na novy image. Teraz mam OpenATV 4.2 a vsetko mi bezi ako má, no poskulujem po OpenATV 5.3 alebo Open RSI 4.5.
Nemate skusenosti s Open RSI 4.5 a v com su tieto image lepsie?


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Prechod na novy image z OpenATV 4.2

Příspěvek od efendy55 »

OPEN-RSI som už pekne dávno neskúšal . momentálne frčím vo všetkých boxoch čo mám doma / a to ich obsluhujem požehnane , práve dnes už inštalujem 4-ks F3 v tomto image / na openatv-5.3 a nemám absolútne žiadny problém s týmto image . všetko čo používam frčí bezvadne . :55: :106: kludne môžeš prejsť na novú verziu openatv-5.3 . ale samozrejme pred tým si urob vlastnú zálohu komplet alebo aj cez ftp , podla toho čo budeš používať . hlavne config a seting , ostatné veci odporúčam fleshovať na novo , v žiadnom prípade by som nepoužil staré nastavenia v novom image . :108:


Všetko4K,Linux E2
Bublifuk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 13 pro 2011, 11:04

Re: Prechod na novy image z OpenATV 4.2

Příspěvek od Bublifuk »

A uz je na spadnutie ATV 6 ale este nie je vonku ......efendy si stale rovnaky. skoda ze nechodis uz na to druhe modre forum ..... :))


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Prechod na novy image z OpenATV 4.2

Příspěvek od efendy55 »

jj ,stále som rovnaký , nič sa nezmenilo . ked mám čas tak čítam všade všetko čo ma zaujíma ohladne sat.tech. :74: druhé forum prežije aj bez efendyho tak isto ako ja bez neho :106: ale čítam to aj tam po večeroch . občas ked ma niekto požiada o pomoc tak pokial viem a mám čas tak pomôžem , alebo poradím :38: život ide dalej a ja tiež . :89: posledný týžden mi už súloží velký mozog s malým mozgom s tých formulerov F3 a F4 TURBO kvôli poondiatej markíze že končí v dvbt , takmer všetci v okolí prechádzajú na sat. príjem. :108: čo na tej markíze sú všetci závislý ?? :51: neživím sa tým ,nekšeftujem s tým ,neinštalujem to, za čo kúpim za to predám , samozrejme každý nech si vyberie čo chce , ja to preladím ,prehrám soft podla potreby , nainštalujem E2 + pár pluginov na požiadanie a ide to tatata....... :55: ja som len amatér , samouk a mám pár dobrých kamarátov s ktorými si vymieňame skúsenosti a kde sa kto niečo zaujímavé dočíta . a takto si tu žijeme ...... :89:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači Gigablue HD Quad“