EMU pluginy

Nastavení a vše kolem HD-BOX Enibox.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

EMU pluginy

Příspěvek od xdedek »

Zdravím, dostal se mi do ruky tento přijímač... lámal sem si hlavu se zprovozněním emu... konkrétně oscamu... no a nakonec se mi zadařilo, tak se chcu podělit pro případné další

samože si můžete stáhnout sami odkud chcete a třeba přes USB flash disk.. nebo ftp... či špoustu dalších možností jistě najdete,

ale pro aktualizace a univerzálnější řešení je podle mě vhodnější to udělat takto:
najdete si složku s konfiguráky (teď zrovna nejsem u boxu, tak se nemůžu podívat na adresu, ale zkušenější to najdou a pro ty ostatní později doplním)

a tam jsou soubory s "odkazy" na servery poskytující v podstatě seznam a samotné rozšíření.
Tak tam vytvoříte další soubor, který si pojmenujete jak chcete, ale příponu samozřejmě musíte dát stejnou, jako ostatní soubory (myslím, že *.config ) a do něj napíšete

Kód: Vybrat vše

http://secret.mynonpublic.com/mipsel/
uložíte, restartujete enigmu a až dáte instalaci pluginů, tak se zobrazí i další položka a to softcam... no a tam si už doinstalujete pluginy na emulaci jaké chcete...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: EMU pluginy

Příspěvek od xdedek »

omlouvám se, ale nenašel jsem tlačítko edit.. tak to píšu takto...

tak ten soubor je ve složce_

\etc\opkg\

a vytvořil jsem soubor např. mipsel.conf

a do něj vložil:

Kód: Vybrat vše

src/gz mipsel http://secret.mynonpublic.com/mipsel/


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
domino
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 09 srp 2012, 14:02

Re: EMU pluginy

Příspěvek od domino »

Ahoj, nahrál jsem do eniboxu open atv 5.1 a nahrál tam ten tvůj mipsel.conf který mi fungoval na open atv 5.0 a žádný softcam se mi v pluginech nezobrazil, nevíš kde je chyba?

Díky


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: EMU pluginy

Příspěvek od efendy55 »

v openatv musíš nahrať ručne plugin softcamfeed ipk a až potom sa ti ukáže aj v pluginoch kde môžeš potrebný softcam inštalovať priamo online . neviem či ti toto pomôže ja to inštalujem v openatv-5.1-ke je to samozrejme pre mips procesor.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Všetko4K,Linux E2
vikk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 dub 2010, 19:53

Re: EMU pluginy

Příspěvek od vikk »

A jak je to s podporou newcamb?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: EMU pluginy

Příspěvek od efendy55 »

ved oscam to už obsahuje , takže nie je žiadny problém ,len to treba samozrejme správne nastaviť . :61: :74:


Všetko4K,Linux E2
pitkin69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 26 lis 2011, 07:24

Re: EMU pluginy

Příspěvek od pitkin69 »

efendy55 píše:ved oscam to už obsahuje , takže nie je žiadny problém ,len to treba samozrejme správne nastaviť . :61: :74:
Nejaké polopatisticky napísané nastavenie newcam pre EniBox by bolo možné?
Mal som doteraz Amico MiniHD a toto je iná káva :-) Ďakujem


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: EMU pluginy

Příspěvek od efendy55 »

a čo konkrétne ťa zaujíma v tom newccamde ??? ak máš tam oscam a potrebuješ si ho nastaviť ako server v tomto protokole tak si tam len zadaj do configu napr. toto :

[newcamd]
port = 44444@0D96:000000,000004,000008,00000C,000010
key = 0102030405060708091011121314
keepalive = 1


port a caid si môžeš kludne upraviť podla svojej potreby . dúfam že vieš že v tomto protokole ti pôjde pod jedným portom len jeden caid . ak sa potrebuješ v tomto protokole pripájať na nejaký server tak si len pridaj readers v newcccamde . :89:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX Enibox“