Mcas

Diskuze k pluginům pro staré modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
stevesk11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27 led 2011, 00:00

Mcas

Příspěvek od stevesk11 »

Zdravim mam Skytec napodobenina a funguje mi mcas na 0D02.Ako na to pripojim a s akym protokolom arivu 102e v ramci LAN?Da sa to?Alebo co tam mam nastavit,oscam cccam newcamd v dreamboxe viem ako na to tuto som z toho jelen.Oscam tiez to ma ale configi na skylink ice kartu a dako to upravujem a nejde.Mne by stacilo aj ten daky server na tom spojazdnit lebo cez xcam mi ide share zvonku a karta co je tam strcena tiez ide...len arivy na to dako napojit.arivy tiez fachcia ale nechcem dat ako server arivu ked mi bolo odporucene na hlavny server linux a len sa s tym trapim:-)robim to pre kama dikes


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Mcas

Příspěvek od dempsey »

Nijako


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
stevesk11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27 led 2011, 00:00

Re: Mcas

Příspěvek od stevesk11 »

dempsey píše:Nijako

Tak inak ako?..ved mi to predajca odporucil a ja som na to skocil...tieto arivy mi idu ako hodinky cez homeshare a on ze linux treba ako hlavny server aby bolo stab.Nijako neberiem. :51: zase som mu skocil ja na to lebo ten dream 800ka co mam doma ide fajn ale kamo preferuje lacne veci :-)zase tie arivi 102ky idu fajn za ten peniaz


stevesk11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27 led 2011, 00:00

Re: Mcas

Příspěvek od stevesk11 »

stevesk11 píše:
dempsey píše:Nijako

Tak inak ako?..ved mi to predajca odporucil a ja som na to skocil...tieto arivy mi idu ako hodinky cez homeshare a on ze linux treba ako hlavny server aby bolo stab.Nijako neberiem. :51: zase som mu skocil ja na to lebo ten dream 800ka co mam doma ide fajn ale kamo preferuje lacne veci :-)zase tie arivi 102ky idu fajn za ten peniaz
Cize otazka co dat do linuxu skytec napodobenina (nie je tam enigma) mam tam mcas,xcam funguje karta v tom aj line zvonka-aby som si vedel vlastnu kartu share na tie arivy.Ale oscam radsej nie sice je tam no treba na to configi a zatial mi nejde ani karta na tom.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Mcas

Příspěvek od dempsey »

To je ale otázka ktorú budeš musieť položiť tomu predajcovi.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mcas

Příspěvek od grantec »

Moj ty boze,stevve, sak ty si vsade ! fortis napodobenina je skytec napodobenina . Sak maju super forum,super podporu . Pouzili tam blackship oscam, ale do spustacieho scriptu zapisali obmedzenia pre editaciu cez web rozhranie. V zakernosti su teda ozaj jedinecny. Spustaci script je ale editovatelny. Ratali s tym, ze bezny clovek si s tym nepomoze, preto za peniaze ponukaju upravu ... Az tak sa da klesnut. :42:


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Franta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 05 pro 2009, 18:09

Re: Mcas

Příspěvek od Franta »

Ariva (klient) - Network setap - Connection mode
správně vyplnit Newcamd
Linux (server) oscam+mgcamd
- plugin\tuxbox\config\oscam.conf


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro staré modely“