Oscam + mgcamd pre hdbox

Diskuze k pluginům pro nové modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
satcentrum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 18 dub 2011, 23:33

Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od satcentrum »

dempsey píše:S grantecom sme upravili kombináciu oscamu a mgcamdu
Plugin je komplet aj s kľúčmi a čítačka preddefinovaná pre ICE kartu s aktívnymi zápismi

Newcamd port pre userov je 15000 a cccam 40000
useri sú preddefinovaní hdbox1 - hdbox1 až hdbox5 - hdbox5

Hodinku som testoval dualdecode a zdá sa že oscam a ani mgcamd nezaváhal :-)

oscam_mgcamd_ice_hdbox.zip
Po prepnuti na MTV balik pre UPC na Thore spadne mgcamd. Do ignore.list treba dopisat X: { 0D 00 }


Uživatelský avatar
bastlir1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 21 led 2011, 00:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od bastlir1 »

Omlouvám se za svůj přiblblý dotaz, ale už se touto problematikou dlouho nezabývám a mnohé jsem už i zapomněl.
Mám HD-BOX FS-9105 HD PVR a když jsem měl ještě čas si s tím hrát, tak mimo Enigmy, kterou stejně už nepoužívám, nahrál jsem si tam nějaké pluginy, ale už si nepamatuji na co. :90:
Proto vás prosím, abyste se na to koukli, zda všechno potřebuji. Stejně už nevím, co na co je. A ještě pro upřesnění ... mám poslední FW - 2.11.34 a ve vnitřní čtečce kartu Skylink Ice (Irdeto).
______________________________________________________
coconut (CCW-Emulator) - Automaticky
oscam-start (OSCam Cardserver-client-reader start) - Automaticky
XcamClient (Multi-protocol Cam-client) - Automaticky
Mclient - Automaticky
AutoUpdateMcas (Update Mcas EMU from web & restart) - Automaticky
XcamConfigure (Configuration tool for Xcam) - Ručně
mgcamd - Ručně
______________________________________________________

Potřebuji to všechno?
Nebo naopak ... jakou verzi Oscamu si mám stáhnout?

Je zajímavé, že mi karta v této čtečce rozkóduje celou předplacenou nabídku kanálů až na HOROR FILM a PRIVATE S. Ale když tu samou kartu zasunu do TV s modulem, tak tam tato karta rozkóduje úplně všechno.


TV Samsung UE64D6530, STB1-Dreambox7000s, STB2-HD-Box TS-9105, MMC EMTEC Movie Cube D850H + 2x NAS server, Onkyo TX-NR616.
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od generator »

Jestli používáš jenom kartu tak ti stačí jenom jeden plugin. Třeba OSCAM. Ostatní jsou na jiné věci, ale nenapsal si co od toho chceš, takže ti tady nikdo nevyvěští, jestli to potřebuješ. Třeba jsi pluginový fetišita a dělá ti dobře mít všechno :)


Pastoman Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 115
Registrován: 19 kvě 2011, 06:43

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od Pastoman »

Na chod karty ti staci plugin Mcas a ostatne mozes vymazat pokial nepouzivas emu a share.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od dempsey »

MCAS mu stačí aj na emu a v kombinácii s Mclientom aj na homeshare


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
bastlir1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 21 led 2011, 00:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od bastlir1 »

generator píše:Jestli používáš jenom kartu tak ti stačí jenom jeden plugin. Třeba OSCAM. Ostatní jsou na jiné věci, ale nenapsal si co od toho chceš, takže ti tady nikdo nevyvěští, jestli to potřebuješ. Třeba jsi pluginový fetišita a dělá ti dobře mít všechno :)
No to asi jsem ! :))

For All: Díky, share nemám, už se tím nechci moc mazat, chci se dívat a občas si něco nahrát na USB-HDD, jinak na to už dlabu. Časem si raději zase koupím nějakého nového Dreama a bude klid.

Ještě .... netušíte někdo, proč mi zrovna na HD-Boxu nejdou ty dva kanály - HORROR FILM a PRIVATE SPICE CZ?


TV Samsung UE64D6530, STB1-Dreambox7000s, STB2-HD-Box TS-9105, MMC EMTEC Movie Cube D850H + 2x NAS server, Onkyo TX-NR616.
Uživatelský avatar
tulino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 609
Registrován: 23 říj 2009, 18:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od tulino »

bastlir1 píše: Ještě .... netušíte někdo, proč mi zrovna na HD-Boxu nejdou ty dva kanály - HORROR FILM a PRIVATE SPICE CZ?
Je to pravdepodobne rodičovská kontrola karty, treba povoliť kódom, ak si si ho sám nemenil, tak to sú 4x "0", čiže "0000"


Octagon SF 1018, fw 1.11.57 + Mcas 130904 + SL ICE = OK, + Seagate Pipeline 1 TB
HDBOX SF 9105 / 9105 PLUS, fw. 2.11.34 + Mcas january 2013 + SL IRDETO/ICE
HDBOX SF 9100, fw. 1.09.20 + Mcas july 2012 + SL ICE
Uživatelský avatar
bastlir1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 21 led 2011, 00:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od bastlir1 »

tulino píše:
bastlir1 píše: Ještě .... netušíte někdo, proč mi zrovna na HD-Boxu nejdou ty dva kanály - HORROR FILM a PRIVATE SPICE CZ?
Je to pravdepodobne rodičovská kontrola karty, treba povoliť kódom, ak si si ho sám nemenil, tak to sú 4x "0", čiže "0000"
Ale ta karta jinde funguje bez problémů a v Boxu mám rodičovskou kontrolu odblokovanou. Myslím si, že si budu muset natáhnout asi jiný plugin na dekódování, protože při sledování TV mi poslední dobou zamrzne na okamžik obraz, pak jakoby prskne zvuk a jde to dál. To přisuzuji pomalému nebo nedokonalému dekódování.


TV Samsung UE64D6530, STB1-Dreambox7000s, STB2-HD-Box TS-9105, MMC EMTEC Movie Cube D850H + 2x NAS server, Onkyo TX-NR616.
Uživatelský avatar
tulino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 609
Registrován: 23 říj 2009, 18:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od tulino »

Ach
Davaj vsetky informacie naraz. Rozumiem ti dobre, ze ti na tej istej karte, ale v inom primaci tento konkretny program Private Spice ide???
Ak nie:
Aj mne isli = dekodovali sa 18+ programy (napriklad Penthouse) na Skylink karte, ale Horror a Private Spice nie. Rozbehli sa az po odblokovani rodicovskej kontroly.


Co je to pomale a nedokonale dekodovanie?
Venuj pozornost firmwaru a K NEMU VHODNEMU AKTUALNEMU pluginu.


Octagon SF 1018, fw 1.11.57 + Mcas 130904 + SL ICE = OK, + Seagate Pipeline 1 TB
HDBOX SF 9105 / 9105 PLUS, fw. 2.11.34 + Mcas january 2013 + SL IRDETO/ICE
HDBOX SF 9100, fw. 1.09.20 + Mcas july 2012 + SL ICE
Uživatelský avatar
bastlir1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 119
Registrován: 21 led 2011, 00:34

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od bastlir1 »

tulino píše:Ach
Davaj vsetky informacie naraz. Rozumiem ti dobre, ze ti na tej istej karte, ale v inom primaci tento konkretny program Private Spice ide???
Ak nie:
Aj mne isli = dekodovali sa 18+ programy (napriklad Penthouse) na Skylink karte, ale Horror a Private Spice nie. Rozbehli sa az po odblokovani rodicovskej kontroly.


Co je to pomale a nedokonale dekodovanie?
Venuj pozornost firmwaru a K NEMU VHODNEMU AKTUALNEMU pluginu.
Ale vždyť jsem to psal již v úvodu. I když jsem vyměnil pluginy za nové, Horror a Private Spice mně na HD Boxu nejdou. Když z něj vytáhnu kartu a strčím ji do modulu v TV, tak tam tyto kanály jdou. A naopak - z TV vytáhnu druhou kartu Skylinku (NEXT) a vrazím ji do HD Boxu, tak zmíněné kanály tady opět nejdou, i když předtím v TV šly. Že by to bylo novým FW?


TV Samsung UE64D6530, STB1-Dreambox7000s, STB2-HD-Box TS-9105, MMC EMTEC Movie Cube D850H + 2x NAS server, Onkyo TX-NR616.
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od xdedek »

Pánové... nevím proč tu řešíte Private Spice a HORROR film.. když si myslím, že celkem důkladně jsem ho popsal tu:

viewtopic.php?f=461&t=11918

a právěže se jedná o plugin Oscam + mgcamd ..... a vše :bubenik:

s pozdravem :jednicka:


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
dodkomajka Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2009, 15:07
Bydliště: Slovensko

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od dodkomajka »

Používam tak isto plugin Oscam + mgcamd a stále sa mi zaplňuje var, ale neviem čo mam vo var vymazať aby som to vyčistil. preinštalujem to nanovo a po čase sa mi to zaplní zase.
Stále sa mi zobrazuje hláška že pamäť var je plna ostáva 12% . Vďaka za pomoc.


HD-BOX FS-9200 PVR,fw 1.11.57 , plugin Oscam 8972 , Mcas + Xcam , SatElita 2000HD ECO,
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od grantec »

cas od casu premaz komplet adresar /tmp / . Neboj, po restarte si potrebne subory fw vytvori sam a box sa bude spravat ako mladik .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
pokahoka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 bře 2011, 21:00

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od pokahoka »

Pastoman píše:Na chod karty ti staci plugin Mcas a ostatne mozes vymazat pokial nepouzivas emu a share.
máš pravdu stačí Mcas ide všetko ako má ale nejde mi ešte internetové TV ani rádia chcel som stiahnut cez reviservis.sk/up plugín Xcam ale napísalo proces zlihal ... mam 2.11.34 stačí stiahnut na kluč od vás Xcam a dat do boxu a pojde to a ktorí X cam tam dat pre tuto verziu poradí dakto ...


pokahoka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 bře 2011, 21:00

Re: Oscam + mgcamd pre hdbox

Příspěvek od pokahoka »

mam verziu tieš 2.11.34 a reviservis.sk stale proces zlihal .


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro nové modely“