volba pluginů

Diskuze k pluginům pro nové modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
japopp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 led 2011, 15:42

volba pluginů

Příspěvek od japopp »

Mám prosbu, potřebuji radu, Chtel bych na hdboxu 7119 rozchodi současně emu a sharing z netu. V současnosti mi jede sharing v pohodě přes oscam eventuelně i přes xcam. Ale chtěl bych to zkombinovat, aby programy z 0D03 šly z EMU a ostatní ze share ( ideálně kdyby se dle funkčnosti vzájemně přepínaly z emu na share a obráceně) Poradíte mi vhodnou kombinaci pro originální fw. a kombinaci pro E2 Nebula Pkteam na usb. Kartu v přijímači zatím žádnou nemám, proto její čtení nepotřebuji. Poradíte pls. Klidně přes PM.
A ještě jeden dotaz, asi jsem slepý, ale nikde se mi nedřaří najít mgcamd 1.38 pro E2 PKTeam.
Naposledy upravil(a) japopp dne 24 úno 2013, 16:33, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: volba pluginů

Příspěvek od dempsey »

MCAS+Xcam


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
japopp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26 led 2011, 15:42

Re: volba pluginů

Příspěvek od japopp »

JJ v originálním fw v pohodě, ale xcam myslím není pro E2 a v mgcamd 1.35 mi nejde d*gi a 1.38 jsem nenašel ... uvažoval jsem o oscam ymod, ale nevím jestli by to fungovalo v pohodě ...


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: volba pluginů

Příspěvek od dempsey »

E2 neni kóšer riešenie pre Hdbox. Neni to prvý raz čo to spomínam. Je to len neobratná náhražka originálneho fw ktorý neni schopný dodať Fortis už od samého začiatku predaja ich prijímačov v Európe.
To ale neznamená že by v mgcamde nemalo ísť to čo potrebuješ - prípadne čo je vôbec možné aby išlo v emu


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro nové modely“