Oscam-zápisy na kartu ICE skylink a UPC

Diskuze k pluginům pro nové modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
mihajl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 20 lis 2009, 05:23

Oscam-zápisy na kartu ICE skylink a UPC

Příspěvek od mihajl »

Zdravím všechny.
Chtěl bych se zeptat jak nastvit v oscamu čtečku tak aby na kartu ICE Skylink a UPC procházeli zápisy nějak se mi to nedaří.Musím asi tak jednou nebo za čtnáct dní vypnout oscam a zapnot mcas aby se načetla karta,oscam používá na zdílení ve dvou příjímačích hdbox 9105 vždy to musím takto přepínat.Dočetl jsem se že by to mělo jít,ale neví jak to přesně nastavit.Tak jestli může někdo poradit nebo napsat postup nastavení.Děkuji.


xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Oscam-zápisy na kartu ICE skylink a UPC

Příspěvek od xdedek »

no nevím v čem by měl bejt problém.. myslím, že by to nemělo bejt nějak složitý.. mimohodem co máš za verzi oscamu? a od koho? dost záleží, jak "předkonfigurovanej" někeří to maj seřízený na určitý typy karet...
no já sem s tím teďka taky bojoval... teda tak nějak s kartama všeobecně.. ale zápisy nemám problém.
jen taková možná blbost, ale přec se zeptám.. protože kolikrát chyby maj jednoduchý řešení.. je položka "AU" zapnuta? :-D


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oscam-zápisy na kartu ICE skylink a UPC

Příspěvek od grantec »

asi zalezi aj od typu boxu .ak ma dvojcitackovy , tak oscam jednym klientom nevie posielat korektne zapisy na obe citacky . sci0 uprednostnuje a na sci1 posiela len emm-ga, potazmo raz za cas emm-sa. to je na UPC dost malo . Ked potom vymeni karty v citackach vzajomne, je problem zas na druhej karte.
Ja to riesim tak,ze dvbapi mi posiela do sci0 a dalsi klient na sci 1 , s tym,ze klientom davam potom au nie = 1 ,ale au = nazov_citacky .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro nové modely“