OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začátečníky

Diskuze k pluginům pro nové modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začátečníky

Příspěvek od xdedek »

mohl by prosím někdo konečně vydat update tohoto pluginu... zatím jeden z mála co mi bez vetších komplikací funguje a vychytal jsem si na něm všechny větší mouchy..


:118: :118: :118:


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
EmbreOnyx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 26 kvě 2010, 21:12

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od EmbreOnyx »

Psal jsem autorovi se stejnou prosbou jiz před hodnou dobou, bohužel mi neodpovedel


HD-BOX 9200 FW 1.11.57-oscam 10367, Octagon 918 HD @ NEXT YE-2000 FW 109.53, Multibeam E-85, 3xLNB Chess Edition III 0.1dB, 1xQuad LNB 0,2dB, 1xLNB Head Digital 0.1dB, P.168-W V1, TV Samsung LE46B650, 1.0°W, 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od xdedek »

No.. Já taky psal a odpověď jsem i dostal.. Ale stále se nic nestalo.. Prej nemá čas.. No a napadlo mě.. Že kdyby tu byl někdo, kdo by mu s tím pomohl, nebo nějaké nástupce...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od grantec »

chces updatnut verziu mcas ?


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od xdedek »

ne.. jde mi v podstatě pouze o Oscam + cccamd... vím že je tu jinej plugin čistě oscam, ale měl jsem s ním problémy... no a aj už asi vím, podle rad místních, že asi jak si překonfigurovat ten samotnej oscam co tu je, aby mi v pohodě jel, ale eště jsem se k tomu nedostal a mám trochu obavy ho hodit na server, aby mě doma neukamenovali... a přecijenom tento "balíček" je už celkem ověřenej.. i když už začíná dost stárnout a chytá mouchy...
..jednoduše.. bylo by pro mě a pár dalších jistě jednodušší pokračovat v tom samým balíčku (s tím samým konfigem) ale novější verzí, než si odlaďovat jinej.. ale možná je pouze chybka v jednej věci (jak už mi tu někdo radil ) a toto tu řeším zbytečně, protože by mi jela ta čistá verze...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
jjara
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 10 bře 2010, 21:25
Bydliště: Pod Javorinú a Lopeníkem

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od jjara »

xdedek píše:ne.. jde mi v podstatě pouze o Oscam + cccamd... vím že je tu jinej plugin čistě oscam, ale měl jsem s ním problémy... no a aj už asi vím, podle rad místních, že asi jak si překonfigurovat ten samotnej oscam co tu je, aby mi v pohodě jel, ale eště jsem se k tomu nedostal a mám trochu obavy ho hodit na server, aby mě doma neukamenovali... a přecijenom tento "balíček" je už celkem ověřenej.. i když už začíná dost stárnout a chytá mouchy...
..jednoduše.. bylo by pro mě a pár dalších jistě jednodušší pokračovat v tom samým balíčku (s tím samým konfigem) ale novější verzí, než si odlaďovat jinej.. ale možná je pouze chybka v jednej věci (jak už mi tu někdo radil ) a toto tu řeším zbytečně, protože by mi jela ta čistá verze...
Grantec už tam dal nový oscam,mcas a xcam. :55:


Xtrend 8000,HD Box 7110
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX+popis pro začáteční

Příspěvek od xdedek »

Tak jsem se teda i s vašou pomocí dokopal k přechodu na balíček oscamu od Granteca... aj na server jsem to hodil.. trochu jsem si pohrál s konfigurací a líbí se mě nový webif... takže toto téma bych už asi uzavřel...
ještě jednou díky všem zůčastněným..


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro nové modely“