OSCAM (autor grantec)

Diskuze k pluginům pro nové modely.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od xdedek »

Zkusil jsem nainstalovat tento plugin, a to ten nejnovější, ale mám problém s dekódováním .. a to jako klient, konfigurace je: FS7119 jako klient, připojující se na server přes newcamd..
problém je v tom, (díval jsem se na webif), že při dekódování použije nejprve klíče pro 0D96 kartu, obraz se rozjede, potom ale zkouší všechny ostatní, mezitím se obraz hryzne , odpojí se od serveru a napíše že nemůže dekódovat kanál..
zkoušel jsem nastavovat do místního klienta že mám 0D96 a jako by to pomohlo, najednou už víc nezkoušel.. přepl jsem jinej kanál, taky ok, pak další a najedou se to zase celý rozjelo, jako by to to nastavení ignorovalo, přepl jsem zpět na ten původně fungující kanál, a taky nic..
asi jediný, co mě delší dobu fungovalo (nekoušel jsem moc dlouho, protože jsem to zavrhnul) bylo to, když jsem u uživatela zapnul "Services: skylink_ice".. jenže toto je blbý řešení, už z důvodu toho, že bych musel neustále aktualizovat seznam, kdyby to aspoň bylo jen na serveru nutný, ale ne na klientovi. zkoušel jsem aj zatrhnout "Services: !skylink_irdeto", ale to nepomohlo..

mohl by mi s tím někdo poradit? jako jinej plugin mi jede, tento dělá takový psí kusy..
Díky moc.


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od grantec »

oscam.dvbapi
P: 0D96 1
I: 0D03
I: 0D0F
I: 0666
I: 0624
I: 0D70


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od xdedek »

Wow.. . Tak k tomu to tam je... No jako snažím se vše možný si pohledat, ale od té doby, co jsou jaksi přesměrovaný stránky S wiki na jakejsi idnes, tak su celkem úplně v koncích, nevíte někdo teda o nějakým "studijním serveru"? Jde mi o to, že Google mi sice něco málo poradí, ale jde o to, že kolikrát nevím, zda se to týká i mojí verze oscamu atd...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od Thomik1 »

Zkus si přečíst tohle .
Navod na nastavenie oscamu-najuplnejsi.doc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od xdedek »

tož díky moc.. zatím vypadá ten nejnovější plugin funkční... díky radám.. no a jede to... tak uvidíme dál.. třea se podaří aj update serveru... zatím jsem testoval jen na klientovi...


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OSCAM (autor grantec)

Příspěvek od xdedek »

Zdravím.. tak vše je zatím super.. jedu už na novým pluginu s novým webif a to:

oscam-1.20-unstable_svn8986-sh4-linux-stapi-newwebif-static.zip [1.09 MiB]

a konfig jsem vzal odtud:

oscam_initial_plugin_komplett_oscam_8972.zip [516.54 KiB]

samozřejmě s úpravou na moje podmínky...

ale bohužel mám jeden problém.. myslím.. a doufám v to, že to bude brnkačka "opravit" ale možná je to taky chyba celková v tejto verzi.
no konkrétně ten problém je, že když se na server připojí nějakej klient, tak mi to u jeho IP hodí:
"::4006:0:0:0" .. v předchozím starým pluginu to ukazovalo normálně IP... kde je problém? nevíte někdo?
IPv6 nikde nemám, že by se to "nevešlo" do zobrazení a vyplivlo to takový jakýsi divný numero.. ale jde o to, že u všech klientů to toto hodí.. a to jsem zkoušel i je zapojit do různých sítí.. jako místní i odjinud.. například webif to přístupovou IP dole ukáže dobrou... tak nevím kde je problém.

co se týče klientů, když se někam připojují, tak to ukazuje dobře.. protože jednoduše znají IP serveru...

díky moc za odpověď.


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k pluginům pro nové modely“