Doporučíte E2 na 9105Plus pro bezproblémový provoz?

Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Doporučíte E2 na 9105Plus pro bezproblémový provoz?

Příspěvek od generator »

Ahojte,
pořizuji třetí 9105+ do rodiny (klikací uživatelé 55+, karty SkyLink výměna). Zatím jsem nechával pouze originální firmware a těžil z toho, že jsem konečně synchronizoval hardware a tak při přeladění oběhnu všechny s jednou "flaškou".

Sám provozuji Amiko Alien2 s HDMU image, které jsem zmrazil na stabilní verzi a nepadací konfiguraci. Stejně tak bych chtěl vyzkoušet u geograficky nejbližší rodiny použit E2 na HD-BOXu a případně aktualizovat setting přes internet.

Ptám se jak hodně je E2 na 9105+ stabilní? Případně na jaké verzi je vhodné se zastavit, když uživatel pouze sleduje placené programy s interní čtečkou (žádné funkce mediálního přehrávače, zbytečné pluginy, nebo náročný skin). Důvod proč to také chci vyzkoušet, je neskutečná grafická zastaralost origiálního software. Na velkých obrazovkách, je grafika menu jak z 8bit C64 :)

Pročetl sjem toto subfórum a žádné nevyřešené stesky jsem nenašel. Potřebuji odevzdat naladěný a funkční přístroj tak, aby mi druhý den nevolali, že to musí 3x denně vytahovat ze zásuvky.


makatch Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 17 říj 2009, 19:24

Re: Doporučíte E2 na 9105Plus pro bezproblémový provoz?

Příspěvek od makatch »

Kľudne môžeš nainštalovať capitol alebo Infiniti enigmu. Image sú stabilné.


Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 5.1
HD-BOX FS-9105+ E2 OpenATV5.1

PANASONIC TX-42AS600E
Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Doporučíte E2 na 9105Plus pro bezproblémový provoz?

Příspěvek od By.Bob »

makatch píše:Kľudne môžeš nainštalovať capitol alebo Infiniti enigmu. Image sú stabilné.
Ahoj doporucuji Infinity je rozsirena o feed server na pluginy pro fortis přijímače. E2 Infinity je stabilni a rychla stejne jako Capitol. Autor by neudelal zadny software abys jej musel několikrát vyndavat ze zasuvky jak pises.
Doporucuji Infinity. a naistalovat skin hd glass16.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“