enigma2 infinity

Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus.

Moderátor: By.Bob

dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Zdravím všechny a chtel by vás poprosit o radu.Stáhl jsem si enigma2 infinity do hdbox 9105 plus a za boha nemužu přijít na to jak streamovat programy mohl by mi nekdo popsat postup jak se k tomu dopracovat? :15:


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

jednoducho , v pc do web prehliadača zadaj ipečku bazmeku napr. 192.168.2.22 a stlač Enter na klávesnici a si tam . :96:


Všetko4K,Linux E2
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Ok už to jde,ale neda se to dívat pořád se to seká a některé programy nejdou vubec.Je problem u mě nebo to lip ani nejde.Připojeni k netu mam rychle.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

asi si obmedzený tp , kedže máš jednotuner . skús iný prehrávač v pc a záleží aj aký máš pc , grafiku ,ram, atd.atd. a samozrejme žiadne wifi ale lan kábel .


Všetko4K,Linux E2
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Jenotuner mám.Tak jak vidím stream je náročná záležitost na harver.Takže přehravat v mobilu je nereálné.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

no tak v mobile alebo tablete cez wifi určite a o HD programoch to platí určite ,ale cez káblik a v pc to ide bez problémov . wifi ja nepoužívam na žiadnom satelite takže s týmto problém nemám . ja som vieroviznania že káblik je káblik . nabudúce napíš že v čom to pozeráš a že ideš cez wifi . to je naozaj taký dobrý nápad pozerať satelit na mobile ??? nie to to trochu malé ??? :D


Všetko4K,Linux E2
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Většinou se dívám na tv :96: ale jako nouzovka nekde občas se to hodí i v mobilu co si budem povídat.Existuje nejake streamovaci zařízení.Myslim třeba nějaká krabička?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

existuje tzv. multi-transcodig setup ,alebo také niečo kde si v tomto plugine nastavíš bitrate podla potreby ako ti zvládne wifi a zariadenie na ktorom to pozeráš ,ale kvalita obrazu je na úrovni VHS-ky s 80- rokov . no katasrofa velebnosti , pre mna osobne nepozeratelné . ale to dokážu len bazmeky od 200euro hore .napr. xtrend-10000 ,xpeed lx3 a tuším že aj solo2 a gigablue ,ak sa mýlim tak sa ospravedlňujem .v takomto nastavení ale na pc to ide v pohode aj cez wifi , ale občas aj tam to sekne ,ale káblik namá problém ,bez jediného záseku aj HD-čko .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Všetko4K,Linux E2
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Jestli to dobre chapu tak multi-transcodig setup je plugin,který si stahnu v enigme?


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od efendy55 »

no neviem či ho už neobsahuje samotné image ale pre lepšie boxy ,alebo sa dá stiahnúť online ,to už veru neviem . ale podporujú ho len drahšie boxy . pochybujem že ti to bude fungovať aj na hdboxe ,ale hádať sa nebudem . pokial viem tak to bolo len pre mips procesor a ty máš sh4 .


Všetko4K,Linux E2
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Ano každopadne díky za rady a čas.


dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Ješte jedna vec jaky přistroj z tech drahych je nejlepsi.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od By.Bob »

Ahoj na přehrávaní v PC nebo mobilu je zapotreby vlc player. Pro PC je rozhodující grafika. Je li slapsi grafika nebo nebo ram hd programy se budou sekat kostickovat nebo zamrznou po par vteřinách prehravani. Prijimac klasicky sttram prehrava. Neni treba hledat nejake pluginy..stejne jsou pro mipsel a nebudou fungovat pro sh4 modeli.
Nejprve je zapotreby se podivat na konfiguraci koncoveho zarizeni na kterém se ma ulazovat dany strram. Pak teprve hledat chybu jinde.
Lan nebo wifi by nemelo mit na to vliv. V dnešní dobe je wifi uz stabilni a i prenos dat je uctihodne dobre.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
dspuk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 172
Registrován: 22 pro 2009, 19:07

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od dspuk »

Ahoj by.bob chtel jsem se zeptat mam tvoji enigmu konkretne tuhle http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 65&t=14207 tu horni.Ta mi jede v pohode,ale chtel jsem tu spodni jenze tam jsem nenasel na vyber oscam jako u te horni i kdyz jsem stahl online tak v menu nastaveni SoftCam/CI jsem nic nenasel.Delam neco spatne?


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: enigma2 infinity

Příspěvek od By.Bob »

ahoj v pluginech v addons si stahni softcampacka po restartu enigma2 simuzes zmenit ice na oscam a nebo si udelat update softcamu


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Enigmě 2 internal flash pro HD-Box 7119 a 9105 Plus“